okres Hradec Králové

Nemovitosti na prodej Hradec Králové s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

16 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 1+1 34 m²Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²
Prodej bytu 1+1 34 m²

Prodej bytu 1+1 34 m²

Uhelná 867/1, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

123 235 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 456 m²

třída SNP 402/48, Hradec Králové - Slezské Předměstí

7 990 000 Kč

61 462 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Veverkova 1397/23, Hradec Králové - Pražské Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Prodej bytu 1+1 35 m²Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²
Prodej bytu 1+1 35 m²

Prodej bytu 1+1 35 m²

Třebechovická 833/26, Hradec Králové - Slezské Předměstí

4 190 000 Kč

119 714 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 51 m²Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²
Prodej bytu 2+kk 51 m²

Prodej bytu 2+kk 51 m²

Pospíšilova, Hradec Králové

5 490 000 Kč

5 190 000 Kč

101 765 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1328 m²Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²
Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Prodej stavebního pozemku 1328 m²

Hradec Králové, okres Hradec Králové

6 900 000 Kč

6 890 000 Kč

5 188 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Vaníček
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Jaroslav Vaníček

Jaroslav Vaníček

3.9

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²
Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²
Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²

Prodej chaty 6 m², pozemek 342 m²

Rozkvět míru II, Hradec Králové

650 000 Kč

108 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Vrchlického, Hradec Králové

5 660 000 Kč

85 758 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 48 m²Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²
Prodej bytu 2+kk 48 m²

Prodej bytu 2+kk 48 m²

Komenského 264/5, Hradec Králové

6 900 000 Kč

143 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Jungmannova 1389/15, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 700 000 Kč

80 282 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 93 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Nový Bydžov

Nemovitosti na prodej Třebechovice pod Orebem

Nemovitosti na prodej Chlumec nad Cidlinou

Nemovitosti na prodej Smiřice

Nemovitosti na prodej Černilov

Nemovitosti na prodej Nechanice

Nemovitosti na prodej Stěžery

Nemovitosti na prodej Předměřice nad Labem