Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Jihlava s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

21 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²
Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Prodej chaty 63 m², pozemek 38 m²

Hosov ev. č. 406, Jihlava

870 000 Kč

13 810 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²
Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Prodej chaty 72 m², pozemek 544 m²

Třešť, okres Jihlava

1 490 000 Kč

20 694 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 697 m²Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²
Prodej stavebního pozemku 697 m²

Prodej stavebního pozemku 697 m²

Pod Hřištěm, Polná

2 718 300 Kč

3 900 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3350 m²Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²
Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Prodej stavebního pozemku 3350 m²

Dolní Cerekev, okres Jihlava

2 105 000 Kč

628 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 823 m²Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²
Prodej stavebního pozemku 823 m²

Prodej stavebního pozemku 823 m²

Puklice, okres Jihlava

2 872 270 Kč

3 490 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Smetanova, Jihlava

3 090 000 Kč

2 990 000 Kč

124 583 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1324 m²Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²
Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Prodej stavebního pozemku 1324 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 895 537 Kč

1 432 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1125 m²Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²
Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Prodej stavebního pozemku 1125 m²

Klatovec, okres Jihlava

1 610 635 Kč

1 432 Kč/m2

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²
Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Prodej chaty 15 m², pozemek 391 m²

Helenín ev. č. 4622, Jihlava

1 360 500 Kč

1 260 500 Kč

84 033 Kč/m2

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 452 m²

Růžená ev. č. 107, Růžená

1 330 000 Kč

26 600 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 53 nemovitostí