Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Pelhřimov s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

22 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²
Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Prodej domu 224 m², pozemek 2611 m²

Koberovice, okres Pelhřimov

4 790 000 Kč

4 380 000 Kč

19 554 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 71 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²
Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²

Prodej domu 225 m², pozemek 6700 m²

Věžná - Brná, okres Pelhřimov

7 749 000 Kč

34 440 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²
Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Prodej domu 380 m², pozemek 1805 m²

Vyklantice, okres Pelhřimov

17 999 000 Kč

47 366 Kč/m2

Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²
Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²

Prodej chalupy 400 m², pozemek 934 m²

Husovy sady, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 934 m²

Husovy sady, Černovice

10 200 000 Kč

25 500 Kč/m2

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 85 m², pozemek 300 m²

Hořepník - Březina, okres Pelhřimov

5 250 000 Kč

61 765 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Dolnokubínská, Pelhřimov

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

61 605 Kč/m2

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 5168 m²

Proseč-Obořiště 21, Nová Cerekev

4 490 000 Kč

4 240 000 Kč

35 041 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5168 m²Prodej stavebního pozemku 5168 m²
Prodej stavebního pozemku 5168 m²
Prodej stavebního pozemku 5168 m²

Prodej stavebního pozemku 5168 m²

Nová Cerekev, okres Pelhřimov

4 490 000 Kč

4 240 000 Kč

820 Kč/m2

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²
Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Prodej domu 553 m², pozemek 1727 m²

Tylova 840, Pelhřimov

29 900 000 Kč

19 980 000 Kč

36 130 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 71 nemovitostí