Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Vsetín s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

29 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 1084 m²

Kunovice, okres Vsetín

6 900 000 Kč

86 250 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 132 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²
Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Prodej domu 254 m², pozemek 848 m²

Branky, okres Vsetín

7 490 000 Kč

29 488 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej bytu 2+1 44 m²Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²
Prodej bytu 2+1 44 m²

Prodej bytu 2+1 44 m²

Vítězná 1742, Rožnov pod Radhoštěm

4 145 000 Kč

94 205 Kč/m2

Realitní makléř: Pavla Jahodová
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Realitní makléř: Pavla Jahodová

Pavla Jahodová

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAHODOVÁ
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Zašová 96, Zašová

6 390 000 Kč

5 700 000 Kč

28 500 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

690, Velké Karlovice

5 100 000 Kč

4 800 000 Kč

82 759 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²
Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Prodej domu 550 m², pozemek 1419 m²

Velké Karlovice 139, Velké Karlovice

13 900 000 Kč

11 990 000 Kč

21 800 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zubíček
Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Realitní makléř: Petr Zubíček

Petr Zubíček

4.6

Realitní kancelář: ZUBÍČEK-REALITY
Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Velké Karlovice 952, Velké Karlovice

5 190 000 Kč

79 846 Kč/m2

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²
Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Prodej domu 1300 m², pozemek 4085 m²

Bystřička 250, Bystřička

8 000 000 Kč

6 154 Kč/m2

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²
Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Prodej chalupy 90 m², pozemek 1424 m²

Velké Karlovice, okres Vsetín

6 790 000 Kč

75 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1205 m²Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²
Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Prodej stavebního pozemku 1205 m²

Horní Bečva, okres Vsetín

4 050 000 Kč

3 361 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 132 nemovitostí