Prodané nemovitosti

Od 16. 5. 2024

7 316 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 30 m²Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²
Prodaný  byt 1+kk 30 m²

Prodaný byt 1+kk 30 m²

Švehlova 1471/27, Praha 15 - Hostivař

5 530 000 Kč

184 333 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 783 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sídliště Míru 299, Horní Planá

3 050 000 Kč

2 700 000 Kč

47 368 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1071 m²

Dětmarovice 147, Dětmarovice

3 900 000 Kč

17 568 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.8

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Bratislavská 946/82, Brno - Zábrdovice

6 431 000 Kč

173 811 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²
Prodaný  dům 580 m², pozemek 355 m²

Prodaný dům 580 m², pozemek 355 m²

Jiráskova 1068/1, Znojmo

14 000 000 Kč

24 138 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Světlice 61, Humpolec

4 990 000 Kč

3 810 000 Kč

40 105 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Obvodová 758/11, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 150 000 Kč

44 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²
Prodaný  dům 109 m², pozemek 507 m²

Prodaný dům 109 m², pozemek 507 m²

Březová 46, Březová

4 200 000 Kč

38 532 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 62 m²Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²
Prodaný  byt 3+kk 62 m²

Prodaný byt 3+kk 62 m²

Sídliště 341, Žebrák

3 900 000 Kč

62 903 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²
Prodaná  vila 600 m², pozemek 1114 m²

Prodaná vila 600 m², pozemek 1114 m²

28. října 2015/23, Jablonec nad Nisou

15 900 000 Kč

26 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Ing. Gabriela Kašparová

Ing. Gabriela Kašparová

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...732

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 42 783 nemovitostí