Kontakt

Prodané byty 1+1 s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1+1

85 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.7.2024

Prodaný  byt 1+1 43 m²Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²
Prodaný  byt 1+1 43 m²

Prodaný byt 1+1 43 m²

Josefy Kolářové 1007/6, České Budějovice 2

3 280 000 Kč

76 279 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.7.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Březinova 3644/8, Jihlava

3 690 000 Kč

97 105 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 9.7.2024

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Jilemnického 2216, Pardubice - Zelené Předměstí

3 320 000 Kč

89 730 Kč/m2

Prodáno 28.6.2024

Prodaný  byt 1+1 48 m²Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²
Prodaný  byt 1+1 48 m²

Prodaný byt 1+1 48 m²

Kotlářská 656/6, Brno - Veveří

4 892 500 Kč

101 927 Kč/m2

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Musorgského 323/8, Brno - Kohoutovice

3 860 000 Kč

124 516 Kč/m2

1...789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 546 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické