Kontakt

Prodané byty 1+kk s cenou do 124 mil. Kč

Do 124 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1+kk

291 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Husitská 115/86, Praha 3 - Žižkov

5 800 000 Kč

200 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 926 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Komořanská 2066/7, Praha 12 - Modřany

5 850 000 Kč

158 108 Kč/m2

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 1+kk 32 m²Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²
Prodaný  byt 1+kk 32 m²

Prodaný byt 1+kk 32 m²

Družstevní 4510, Zlín

3 100 000 Kč

96 875 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Krist
Realitní kancelář: Dáme domov
Realitní makléř: Roman Krist

Roman Krist

4.8

Realitní kancelář: Dáme domov

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 34 m²Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²
Prodaný  byt 1+kk 34 m²

Prodaný byt 1+kk 34 m²

Politických vězňů 737/1b, Olomouc - Neředín

3 470 000 Kč

102 059 Kč/m2

Prodáno 21.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Vítězná 2911, Kladno

3 711 000 Kč

127 966 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Na Loučkách 1220/3, Kuřim

3 710 000 Kč

127 931 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 37 m²Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²
Prodaný  byt 1+kk 37 m²

Prodaný byt 1+kk 37 m²

Laudova 1386/33, Praha 17 - Řepy

5 300 000 Kč

143 243 Kč/m2

Prodáno 15.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Nad motolskou nemocnicí 1044/16, Praha 6 - Břevnov

5 950 000 Kč

5 200 000 Kč

167 742 Kč/m2

Prodáno 14.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 39 m²Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²
Prodaný  byt 1+kk 39 m²

Prodaný byt 1+kk 39 m²

Jeseniova 1595/119, Praha 3 - Žižkov

6 212 000 Kč

159 282 Kč/m2

Prodáno 13.1.2026

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Čs. exilu 473/17, Ostrava - Poruba

1 950 000 Kč

1 850 000 Kč

102 778 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
1234...30

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 926 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické