Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou do 26 mil. Kč

Do 26 mil. Kč

Od 16. 5. 2024

2+1

967 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Sídliště Míru 299, Horní Planá

3 050 000 Kč

2 700 000 Kč

47 368 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 011 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Pod Ohradou 917, Rokycany - Nové Město

3 990 000 Kč

3 750 000 Kč

63 559 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Na okraji 225/52, Praha 6 - Veleslavín

8 900 000 Kč

161 818 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Topolčianská 419/12, Litoměřice - Předměstí

3 900 000 Kč

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Kyjevská 336, Děčín IX-Bynov

3 175 000 Kč

56 696 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 2+1Prodaný  byt 2+1
Prodaný  byt 2+1
Prodaný  byt 2+1

Prodaný byt 2+1

Hájkova 2189, Žatec

2 330 000 Kč

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Starokdyňská 496, Kdyně

3 100 000 Kč

51 667 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Chmelová 2813/7, Praha 10 - Záběhlice

6 450 000 Kč

121 698 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Obránců míru 398, Žlutice

2 100 000 Kč

1 400 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Na Vyhlídce 912, Velká Bystřice

5 330 000 Kč

90 339 Kč/m2

123...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 011 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické