Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2+1

491 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 1.7.2025

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Březenecká 4459, Chomutov

1 800 000 Kč

27 692 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Šmíd
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Marek Šmíd

Marek Šmíd

4.8

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 279 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.6.2025

Prodaný  byt 2+1 46 m²Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²
Prodaný  byt 2+1 46 m²

Prodaný byt 2+1 46 m²

Družební 1001/3, Kopřivnice

2 375 000 Kč

51 630 Kč/m2

Realitní makléř: Bronislav Čaňo
Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.
Realitní makléř: Bronislav Čaňo

Bronislav Čaňo

4.9

Realitní kancelář: PROGRESUNION s.r.o.

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Marie Majerové 1748, Sokolov

2 299 000 Kč

2 000 000 Kč

35 088 Kč/m2

Realitní makléř: Jindrich Mottl
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Jindrich Mottl

Jindrich Mottl

4.8

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 24.6.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Konstantina Biebla 2373/9, Most

1 275 000 Kč

24 057 Kč/m2

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Pionýrů 1289, Sokolov

2 400 000 Kč

39 344 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 18.6.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Svazácká 2118/16, Ostrava - Zábřeh

2 095 000 Kč

40 288 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Prodáno 13.6.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Kolešovice 29, Kolešovice

2 310 000 Kč

44 423 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 2+1 51 m²Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²
Prodaný  byt 2+1 51 m²

Prodaný byt 2+1 51 m²

V Domkách 1233/44, Duchcov

1 750 000 Kč

34 314 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

sídliště U Nádraží 781, Jindřichův Hradec II

3 110 000 Kč

2 900 000 Kč

59 184 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Kamenická 1044/94, Děčín II-Nové Město

2 300 000 Kč

34 848 Kč/m2

1...161718...50

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 279 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické