Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2+1

258 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Luďka Matury 858, Pardubice - Studánka

5 590 000 Kč

90 161 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Šavrda
Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.
Realitní makléř: Pavel Šavrda

Pavel Šavrda

4.6

Realitní kancelář: Sen reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 585 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Na okraji 225/52, Praha 6 - Veleslavín

8 900 000 Kč

161 818 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Chmelová 2813/7, Praha 10 - Záběhlice

6 450 000 Kč

121 698 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 59 m²Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²
Prodaný  byt 2+1 59 m²

Prodaný byt 2+1 59 m²

Na Vyhlídce 912, Velká Bystřice

5 330 000 Kč

90 339 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Okružní 852/15, Ivančice

4 100 000 Kč

83 673 Kč/m2

Realitní makléř: Renata Koutná
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Renata Koutná

Renata Koutná

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Nerudova 323/10, Brno - Veveří

8 790 000 Kč

107 195 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 94 m²Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²
Prodaný  byt 2+1 94 m²

Prodaný byt 2+1 94 m²

Nupaky, Nupaky

5 352 000 Kč

6 598 214 Kč

70 194 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Ke Sv. Jiří 1190/32, Plzeň 4 - Doubravka

4 830 000 Kč

73 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Přesličková 2679/3, Praha 10 - Záběhlice

6 500 000 Kč

116 071 Kč/m2

123...26

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 585 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické