Kontakt

Prodané byty 2+1 s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

2+1

35 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Na okraji 225/52, Praha 6 - Veleslavín

8 900 000 Kč

161 818 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 151 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 82 m²Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²
Prodaný  byt 2+1 82 m²

Prodaný byt 2+1 82 m²

Nerudova 323/10, Brno - Veveří

8 790 000 Kč

107 195 Kč/m2

Realitní makléř: Anita Musilová
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Anita Musilová

Anita Musilová

4.0

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 75 m²Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²
Prodaný  byt 2+1 75 m²

Prodaný byt 2+1 75 m²

Hyacintová, Záběhlice, Praha

10 590 000 Kč

9 000 000 Kč

120 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Branická 1065/54, Praha 4 - Braník

8 799 000 Kč

169 212 Kč/m2

Prodáno 7.1.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Za Pohořelcem 46/1, Praha 6 - Střešovice

8 920 000 Kč

139 375 Kč/m2

Prodáno 2.1.2026

Prodaný  byt 2+1 76 m²Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²
Prodaný  byt 2+1 76 m²

Prodaný byt 2+1 76 m²

Pod Brentovou 805/1, Praha 5 - Smíchov

11 422 000 Kč

9 600 000 Kč

126 316 Kč/m2

Prodáno 28.11.2025

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Podolská 812/140, Praha 4 - Podolí

9 500 000 Kč

8 500 000 Kč

146 552 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Kytýr
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Lukáš Kytýr

Lukáš Kytýr

5.0

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 18.11.2025

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

Fetrovská 1004/55, Praha 6 - Dejvice

12 100 000 Kč

170 423 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 5.11.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Štěpánská 617/26, Praha 1 - Nové Město

11 790 000 Kč

218 333 Kč/m2

Prodáno 21.10.2025

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Na hrádku 1715/8, Praha 2 - Nové Město

10 799 000 Kč

10 490 000 Kč

158 939 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 151 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické