Kontakt

Prodané byty 2+kk s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2+kk

320 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 47 m²Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²

Prodaný byt 2+kk 47 m²

Urbinská 149, Český Krumlov - Domoradice

3 000 000 Kč

2 750 000 Kč

58 511 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 878 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 53 m²Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²
Prodaný  byt 2+kk 53 m²

Prodaný byt 2+kk 53 m²

Pražská, Lubenec

1 560 000 Kč

29 434 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 9.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Partyzánská 450/2, Olomouc - Holice

4 300 000 Kč

89 583 Kč/m2

Prodáno 1.9.2025

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Edvarda Beneše 1808/28, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 320 000 Kč

3 990 000 Kč

76 731 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 26.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

V Cihelně 130, Červené Pečky

2 800 000 Kč

58 333 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Klicpera
Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř
Realitní makléř: Ondřej Klicpera

Ondřej Klicpera

Realitní kancelář: RE | Ondřej Klicpera - Realitní makléř

Prodáno 26.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Podlesí I 5484, Zlín

4 150 000 Kč

72 807 Kč/m2

Prodáno 25.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 47 m²Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²

Prodaný byt 2+kk 47 m²

K Vodárně 1507, Dobříš

3 700 000 Kč

78 723 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Fára
Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.
Realitní makléř: Petr Fára

Petr Fára

4.6

Realitní kancelář: KOFAREAL s.r.o.

Prodáno 20.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 48 m²Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²
Prodaný  byt 2+kk 48 m²

Prodaný byt 2+kk 48 m²

Keplerova 694/4, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 100 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodáno 19.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 58 m²Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²

Prodaný byt 2+kk 58 m²

Františka Kožíka 2667, Uherský Brod

4 950 000 Kč

4 490 000 Kč

77 414 Kč/m2

Prodáno 19.8.2025

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Všemina 341, Všemina

2 600 000 Kč

2 470 000 Kč

53 696 Kč/m2

1...8910...32

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 878 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické