Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

3+1

1 000 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Kostelní 955/5, České Budějovice 3

5 000 000 Kč

76 923 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Šiller
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB
Realitní makléř: Jiří Šiller

Jiří Šiller

4.2

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROFI ČB

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 186 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

Jana Palacha 1087, Mladá Boleslav II

6 200 000 Kč

74 699 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  byt 3+1 62 m²Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²
Prodaný  byt 3+1 62 m²

Prodaný byt 3+1 62 m²

Žárovická, Újezd nad Lesy, Praha

8 200 000 Kč

7 800 000 Kč

125 806 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Nová 1825, Hranice I-Město

3 127 050 Kč

49 636 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 95 m²Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²
Prodaný  byt 3+1 95 m²

Prodaný byt 3+1 95 m²

Světlice 61, Humpolec

4 990 000 Kč

3 810 000 Kč

40 105 Kč/m2

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Obvodová 758/11, Ústí nad Labem - Krásné Březno

3 150 000 Kč

44 366 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Ženíškova 2403/2, Ústí nad Labem-centrum

3 549 000 Kč

54 600 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Běloveská 1775, Náchod

3 480 000 Kč

3 000 000 Kč

50 847 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Kojákovice 83, Jílovice

2 500 000 Kč

35 211 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 94 m²Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²
Prodaný  byt 3+1 94 m²

Prodaný byt 3+1 94 m²

Kroftova 356/5, Praha 5 - Smíchov

13 350 000 Kč

142 021 Kč/m2

123...100

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 5 186 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické