Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

3+1

737 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Cvikovská 2874, Česká Lípa

3 120 000 Kč

42 162 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 698 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Krinitova 2248, Rakovník II

4 900 000 Kč

74 242 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Maková 2802/2, Ústí nad Labem - Severní Terasa

4 300 000 Kč

55 844 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Haškova 488, Česká Ves

2 550 000 Kč

38 636 Kč/m2

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  byt 3+1 85 m²Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²
Prodaný  byt 3+1 85 m²

Prodaný byt 3+1 85 m²

Resslova 1392/10, Ústí nad Labem-centrum

4 500 000 Kč

52 941 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

U Věžových domů 2946/1, Most

2 799 900 Kč

2 640 000 Kč

41 905 Kč/m2

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 3+1 86 m²Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²
Prodaný  byt 3+1 86 m²

Prodaný byt 3+1 86 m²

Vítězná 569/81, Karlovy Vary - Drahovice

3 900 000 Kč

45 349 Kč/m2

Prodáno 30.3.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Pod Koníčky , Klatovy

4 590 000 Kč

4 390 000 Kč

56 282 Kč/m2

Prodáno 27.3.2026

Prodaný  byt 3+1 57 m²Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²
Prodaný  byt 3+1 57 m²

Prodaný byt 3+1 57 m²

Jáchymovská 345, Zliv

4 390 000 Kč

77 018 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Boženy Němcové 80/16, Liberec V-Kristiánov

6 900 000 Kč

4 800 000 Kč

51 613 Kč/m2

123...74

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 698 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické