Kontakt

Prodané byty 3+1 s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

3+1

306 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Palackého 588, Teplá

1 799 000 Kč

1 629 000 Kč

23 956 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Šnajdr
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Michal Šnajdr

Michal Šnajdr

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 361 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Dvojdomí 611/2, Ústí nad Labem - Krásné Březno

2 990 000 Kč

41 528 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 12.2.2026

Prodaný  byt 3+1 55 m²Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²

Prodaný byt 3+1 55 m²

Na Libuši 658, Bechyně

2 975 000 Kč

2 800 000 Kč

50 909 Kč/m2

Prodáno 11.2.2026

Prodaný  byt 3+1 82 m²Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²
Prodaný  byt 3+1 82 m²

Prodaný byt 3+1 82 m²

Větrná 1829/8, Česká Lípa

3 650 000 Kč

3 000 000 Kč

36 585 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Sklářská 125, Březová

2 300 000 Kč

38 333 Kč/m2

Realitní makléř: Kristýna Paparega
Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi
Realitní makléř: Kristýna Paparega

Kristýna Paparega

4.9

Realitní kancelář: GEPARD REALITY/Tobi

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  byt 3+1 90 m²Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²
Prodaný  byt 3+1 90 m²

Prodaný byt 3+1 90 m²

Adolfa Heyduka 574, Žatec

2 970 000 Kč

33 000 Kč/m2

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

Sibiřská 359, Ústí nad Labem - Neštěmice

2 710 000 Kč

2 300 000 Kč

35 385 Kč/m2

Prodáno 1.2.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Adamusova 1249, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

29 851 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Školní 1385, Tachov

3 190 000 Kč

3 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

Chodov 178, Chodov

2 600 000 Kč

2 580 000 Kč

32 250 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
1234...31

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 361 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické