Kontakt

Prodané byty 3+kk s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

3+kk

115 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 56 m²Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²

Prodaný byt 3+kk 56 m²

Jáchymovská 336, Zliv

3 970 000 Kč

70 893 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Škroupova 682, Chrudim III

4 490 000 Kč

73 607 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality

Prodáno 7.7.2025

Prodaný  byt 3+kk 85 m²Prodaný  byt 3+kk 85 m²
Prodaný  byt 3+kk 85 m²
Prodaný  byt 3+kk 85 m²

Prodaný byt 3+kk 85 m²

Štítného 862, Kamenice nad Lipou

4 300 000 Kč

50 588 Kč/m2

Prodáno 27.6.2025

Prodaný  byt 3+kk 65 m²Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²
Prodaný  byt 3+kk 65 m²

Prodaný byt 3+kk 65 m²

Dyje 141, Dyje

3 990 000 Kč

61 385 Kč/m2

Prodáno 20.6.2025

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Štefánikovo náměstí 1962/5, Jihlava

4 150 000 Kč

59 286 Kč/m2

Realitní makléř: Jitka Mayerová
Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality
Realitní makléř: Jitka Mayerová

Jitka Mayerová

4.9

Realitní kancelář: Jitka Mayerová - reality

Prodáno 17.6.2025

Prodaný  byt 3+kk 70 m²Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²
Prodaný  byt 3+kk 70 m²

Prodaný byt 3+kk 70 m²

Masarykova třída 354/23, Opava - Město

4 299 000 Kč

3 999 000 Kč

57 129 Kč/m2

Prodáno 10.6.2025

Prodaný  byt 3+kk 56 m²Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²

Prodaný byt 3+kk 56 m²

Jabloňová 411/15, Liberec XII-Staré Pavlovice

4 300 000 Kč

76 786 Kč/m2

Prodáno 4.6.2025

Prodaný  byt 3+kk 57 m²Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²

Prodaný byt 3+kk 57 m²

Politických vězňů 128, Příbram VII

4 060 000 Kč

71 228 Kč/m2

Prodáno 26.5.2025

Prodaný  byt 3+kk 56 m²Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²
Prodaný  byt 3+kk 56 m²

Prodaný byt 3+kk 56 m²

Litevská 2610, Kladno - Kročehlavy

5 390 000 Kč

4 850 000 Kč

86 607 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Maleček
Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance
Realitní makléř: Petr Maleček

Petr Maleček

4.8

Realitní kancelář: Maleček Reality & Finance

Prodáno 9.5.2025

Prodaný  byt 3+kk 64 m²Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²
Prodaný  byt 3+kk 64 m²

Prodaný byt 3+kk 64 m²

Edisonova 1443/86, Ostrava - Hrabůvka

4 160 000 Kč

65 000 Kč/m2

1...456...12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 637 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické