Kontakt

Prodané byty s cenou do 3 mil. Kč

Do 3 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

1 389 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 12.2.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Husova 751, Nový Bor

1 600 000 Kč

44 444 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 513 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 3+1 64 m²Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²
Prodaný  byt 3+1 64 m²

Prodaný byt 3+1 64 m²

Fučíkova 461, Planá

2 125 000 Kč

33 203 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Nádražní 592, Pacov

1 990 000 Kč

1 850 000 Kč

35 577 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²
Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Sídliště Za Chlumem 780, Bílina - Teplické Předměstí

1 550 000 Kč

1 350 000 Kč

20 455 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Skalníkova 460/3, Mariánské Lázně - Úšovice

2 060 000 Kč

36 140 Kč/m2

Prodáno 11.2.2025

Prodaný  byt 1+kk 31 m²Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²
Prodaný  byt 1+kk 31 m²

Prodaný byt 1+kk 31 m²

Údolní 1164/19, Blansko

2 800 000 Kč

90 323 Kč/m2

Realitní makléř: Filip Mlčoch
Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch
Realitní makléř: Filip Mlčoch

Filip Mlčoch

Realitní kancelář: JUSTO Filip Mlčoch

Prodáno 6.2.2025

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Čs. legií 1873, Rakovník II

2 399 000 Kč

57 119 Kč/m2

Prodáno 6.2.2025

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Tylova 2082, Litvínov - Horní Litvínov

1 000 000 Kč

16 129 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 6.2.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Podkrušnohorská 957, Litvínov - Horní Litvínov

1 599 900 Kč

28 570 Kč/m2

Prodáno 6.2.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Podkrušnohorská 1192, Litvínov - Horní Litvínov

2 700 000 Kč

39 706 Kč/m2

1...787980...139

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 513 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické