Kontakt

Prodané byty s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

4 006 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 33 m²Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²
Prodaný  byt 1+kk 33 m²

Prodaný byt 1+kk 33 m²

Družstevní 4565, Zlín

3 450 000 Kč

104 545 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 120 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 96 m²Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²
Prodaný  byt 3+kk 96 m²

Prodaný byt 3+kk 96 m²

Ramonova 3491/10, Praha 10 - Strašnice

16 550 000 Kč

15 900 000 Kč

165 625 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Na okraji 225/52, Praha 6 - Veleslavín

8 900 000 Kč

161 818 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Topolčianská 419/12, Litoměřice - Předměstí

3 900 000 Kč

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Kyjevská 336, Děčín IX-Bynov

3 175 000 Kč

56 696 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

Rašova 839/12, Praha 11 - Háje

9 980 000 Kč

9 880 000 Kč

161 967 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Kladno, Kročehlavy, Plzeňská

6 590 000 Kč

6 440 000 Kč

96 119 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

B. Smetany 1754, Kraslice

1 390 000 Kč

1 270 000 Kč

35 278 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Kovářská 1528, Strážnice

4 150 000 Kč

53 896 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

Na Dolíkách 502, Slaný

5 800 000 Kč

74 359 Kč/m2

1234...401

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 22 120 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické