Kontakt

Prodané byty s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

2 699 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.9.2024

Prodaný  byt 1+kk 15 m²Prodaný  byt 1+kk 15 m²
Prodaný  byt 1+kk 15 m²
Prodaný  byt 1+kk 15 m²

Prodaný byt 1+kk 15 m²

Lískovecká 2091, Frýdek-Místek - Frýdek

1 070 000 Kč

71 333 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 247 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.9.2024

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Dr. Foustky 772, Kladno - Kročehlavy

3 973 436 Kč

72 244 Kč/m2

Prodáno 2.9.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Majakovského 631/1, Liberec VI-Rochlice

4 230 000 Kč

62 206 Kč/m2

Prodáno 30.8.2024

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

plukovníka Mráze 1338/17, Praha 15 - Hostivař

4 500 000 Kč

115 385 Kč/m2

Prodáno 30.8.2024

Prodaný  byt 4+1 81 m²Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²
Prodaný  byt 4+1 81 m²

Prodaný byt 4+1 81 m²

Severní 638/4, Karlovy Vary - Rybáře

2 900 000 Kč

35 802 Kč/m2

Prodáno 30.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 66 m²Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²
Prodaný  byt 3+kk 66 m²

Prodaný byt 3+kk 66 m²

Veská 112/15, Plzeň - Černice

4 400 000 Kč

66 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: Euro Reality Plzeň

Prodáno 30.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Krapkova 2025/22, Prostějov

3 890 000 Kč

56 377 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kořínek
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Petr Kořínek

Petr Kořínek

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

Míru 1183, Kladno

4 150 000 Kč

51 875 Kč/m2

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Antonína Poledníka 5/3, Ostrava - Dubina

2 300 000 Kč

37 705 Kč/m2

Realitní makléř: Břetislav Kapča
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Břetislav Kapča

Břetislav Kapča

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 29.8.2024

Prodaný  byt 3+kk 72 m²Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²
Prodaný  byt 3+kk 72 m²

Prodaný byt 3+kk 72 m²

Gregorova 1755/46, Nový Jičín

3 900 000 Kč

54 167 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Jan Simper

Ing. Jan Simper

4.6

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
1...228229230...270

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 247 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické