Kontakt

Prodané byty s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 328 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.2.2026

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Elišky Krásnohorské 2563, Žatec

2 870 000 Kč

57 400 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 240 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.2.2026

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Soutice 76, Soutice

3 097 500 Kč

2 575 000 Kč

64 375 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Klegova 1440/21, Ostrava - Hrabůvka

2 718 000 Kč

73 459 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 44 m²Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²
Prodaný  byt 2+1 44 m²

Prodaný byt 2+1 44 m²

Zdeňka Fibicha 1207, Valašské Meziříčí

2 150 000 Kč

48 864 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 64 m²Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²
Prodaný  byt 2+1 64 m²

Prodaný byt 2+1 64 m²

Lipová 602/14, Děčín II-Nové Město

2 990 000 Kč

2 800 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodáno 2.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

Chotěvice 243, Chotěvice

1 580 000 Kč

1 430 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodáno 1.2.2026

Prodaný  byt 3+1 67 m²Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²
Prodaný  byt 3+1 67 m²

Prodaný byt 3+1 67 m²

Adamusova 1249, Orlová - Lutyně

2 000 000 Kč

29 851 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 30.1.2026

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Krátká 988/16, Lovosice

2 290 000 Kč

60 263 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 28.1.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Školní 1385, Tachov

3 190 000 Kč

3 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  byt 2+kk 54 m²Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²
Prodaný  byt 2+kk 54 m²

Prodaný byt 2+kk 54 m²

Mírová 822, Podbořany

2 569 000 Kč

2 000 000 Kč

37 037 Kč/m2

1...101112...133

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 240 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické