Kontakt

Prodané byty s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1 326 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Sídliště, Cvikov II, Cvikov

2 350 000 Kč

30 921 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 238 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Kuřívody 536, Ralsko

2 800 000 Kč

36 364 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Školní 1191, Frýdlant

1 350 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 28 m²Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²
Prodaný  byt 1+kk 28 m²

Prodaný byt 1+kk 28 m²

Krkonošská 611, Desná II

2 149 000 Kč

1 800 000 Kč

64 286 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Michal
Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Michal

Petr Michal

5.0

Realitní kancelář: Avenir Reality s.r.o.

Prodáno 21.3.2026

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Peškova 533, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 100 000 Kč

30 556 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+1 60 m²Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²
Prodaný  byt 3+1 60 m²

Prodaný byt 3+1 60 m²

Jiráskova 846, Vamberk

2 720 000 Kč

45 333 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 77 m²Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²
Prodaný  byt 3+kk 77 m²

Prodaný byt 3+kk 77 m²

Dolní Jamné 93, Bezvěrov

1 950 000 Kč

25 325 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+1 63 m²Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²
Prodaný  byt 2+1 63 m²

Prodaný byt 2+1 63 m²

Jirkovská 5020, Chomutov

1 890 000 Kč

30 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.2

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek

Prodáno 19.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Důlce 2083/7, Ústí nad Labem-centrum

2 400 000 Kč

52 174 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Karlovice 251, Karlovice

2 590 000 Kč

2 490 000 Kč

77 813 Kč/m2

1...345...133

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 238 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické