Kontakt

Prodané byty s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

1 322 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 26 m²Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²
Prodaný  byt 1+kk 26 m²

Prodaný byt 1+kk 26 m²

Jugoslávská 1537, Náchod - Staré Město nad Metují

1 630 000 Kč

62 692 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kozák
Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Jan Kozák

Jan Kozák

4.7

Realitní kancelář: Jan Kozák - QARA s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 205 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 6.11.2024

Prodaný  byt 2+1 43 m²Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²
Prodaný  byt 2+1 43 m²

Prodaný byt 2+1 43 m²

Nová 1818, Hranice I-Město

1 940 000 Kč

45 116 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Práce 748, Nýrsko

2 399 000 Kč

57 119 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Jana Wericha 2347, Česká Lípa

2 600 000 Kč

37 143 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 3+1 65 m²Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²
Prodaný  byt 3+1 65 m²

Prodaný byt 3+1 65 m²

sídliště Vajgar 565, Jindřichův Hradec III

2 930 000 Kč

45 077 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Číčenice 45, Číčenice

2 099 000 Kč

1 750 000 Kč

28 226 Kč/m2

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 1+1 30 m²Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²
Prodaný  byt 1+1 30 m²

Prodaný byt 1+1 30 m²

Kasární náměstí 128/9, Cheb

1 200 000 Kč

40 000 Kč/m2

Prodáno 4.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 37 m²Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²
Prodaný  byt 2+kk 37 m²

Prodaný byt 2+kk 37 m²

Jana Ámose Komenského 457, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

1 490 000 Kč

40 270 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Sedláček a tým
Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality
Realitní makléř: Martin Sedláček a tým

Martin Sedláček a tým

4.9

Realitní kancelář: Martin Sedláček XtraReality

Prodáno 4.11.2024

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Vlnařská 836/4, Liberec VI-Rochlice

2 900 000 Kč

2 670 000 Kč

66 750 Kč/m2

Prodáno 1.11.2024

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Železničářská 1746/8, Česká Lípa

2 799 000 Kč

2 699 000 Kč

42 841 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o
1...949596...133

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 205 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické