Kontakt

Prodané byty s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

1 346 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Herrmannova 436/4, Olomouc - Lazce

4 570 000 Kč

83 091 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 906 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.2.2026

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Křivoklátská 831, Nové Strašecí

3 370 000 Kč

91 081 Kč/m2

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 58 m²Prodaný  byt 1+1 58 m²
Prodaný  byt 1+1 58 m²
Prodaný  byt 1+1 58 m²

Prodaný byt 1+1 58 m²

Foerstrova 970/1, Olomouc - Nová Ulice

4 200 000 Kč

72 414 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová
Realitní kancelář: Reality bez-starostí
Realitní makléř: Ing. Michaela Nevěřilová

Ing. Michaela Nevěřilová

4.8

Realitní kancelář: Reality bez-starostí

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 4+kk 80 m²Prodaný  byt 4+kk 80 m²
Prodaný  byt 4+kk 80 m²
Prodaný  byt 4+kk 80 m²

Prodaný byt 4+kk 80 m²

Sosnová 370, Třinec - Dolní Líštná

3 920 000 Kč

3 495 000 Kč

43 688 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 1+1 40.4 m²Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²
Prodaný  byt 1+1 40.4 m²

Prodaný byt 1+1 40.4 m²

P. Holého 94, Kladno - Kročehlavy

3 900 000 Kč

96 535 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 3+kk 73 m²Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²
Prodaný  byt 3+kk 73 m²

Prodaný byt 3+kk 73 m²

Bartošova 1663/20, Přerov I-Město

4 600 000 Kč

4 200 000 Kč

57 534 Kč/m2

Realitní makléř: Antonín Fidler
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Antonín Fidler

Antonín Fidler

4.7

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

I. P. Pavlova 1000/36, Olomouc - Nová Ulice

3 700 000 Kč

119 355 Kč/m2

Prodáno 16.2.2026

Prodaný  byt 1+1 39 m²Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²
Prodaný  byt 1+1 39 m²

Prodaný byt 1+1 39 m²

Zelenohorská 181/19, Plzeň - Hradiště

3 530 000 Kč

90 513 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 3+1 79 m²Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²
Prodaný  byt 3+1 79 m²

Prodaný byt 3+1 79 m²

Družba II 1286, Hulín

4 490 000 Kč

4 290 000 Kč

54 304 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  byt 2+1 58 m²Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²
Prodaný  byt 2+1 58 m²

Prodaný byt 2+1 58 m²

Hliník 836, Třeboň II

5 490 000 Kč

4 690 000 Kč

80 862 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...91011...135

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 906 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické