Kontakt

Prodané byty s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 22. 5. 2024

1 343 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 56 m²Prodaný  byt 2+kk 56 m²
Prodaný  byt 2+kk 56 m²
Prodaný  byt 2+kk 56 m²

Prodaný byt 2+kk 56 m²

U Stadionu 284, Velká Bíteš

3 700 000 Kč

66 071 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 910 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

Nábřeží 1517, Napajedla

4 690 000 Kč

4 440 000 Kč

53 494 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Prodáno 24.7.2025

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Mahlerova 1907/10, Jihlava

3 100 000 Kč

86 111 Kč/m2

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  byt 2+kk 47 m²Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²
Prodaný  byt 2+kk 47 m²

Prodaný byt 2+kk 47 m²

Halasova 5729/12, Jihlava

4 190 000 Kč

3 990 000 Kč

84 894 Kč/m2

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Mezi Mlaty 1114/11, Kyjov

3 000 000 Kč

55 556 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  byt 3+1 61 m²Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²
Prodaný  byt 3+1 61 m²

Prodaný byt 3+1 61 m²

Jesenická 1773/67, Šumperk

3 850 000 Kč

63 115 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 23.7.2025

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Sokolská 528/6, Olomouc

3 980 000 Kč

72 364 Kč/m2

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  byt 2+1 65 m²Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²
Prodaný  byt 2+1 65 m²

Prodaný byt 2+1 65 m²

Závodu míru 246/48, Karlovy Vary - Stará Role

3 990 000 Kč

61 385 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Metlička
Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.
Realitní makléř: Jaroslav Metlička

Jaroslav Metlička

4.4

Realitní kancelář: Broker Consulting, a.s.

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Květná 2297/40, Plzeň - Východní Předměstí

5 790 000 Kč

5 000 000 Kč

94 340 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY

Prodáno 22.7.2025

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Purkyňova 472/9, Žďár nad Sázavou 2

3 530 000 Kč

63 036 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA
Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

Mgr. Ladislav Fajmon, MBA

4.5

Realitní kancelář: Reality Sedmička s.r.o.
1...484950...135

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 910 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické