Kontakt

Prodané byty s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

1 345 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Hrdinů 842, Uničov

4 250 000 Kč

67 460 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 904 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

U Sedlce 856, Starý Plzenec

4 100 000 Kč

56 164 Kč/m2

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 38 m²Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²
Prodaný  byt 2+kk 38 m²

Prodaný byt 2+kk 38 m²

nábřeží 1. máje 1833, Písek - Budějovické Předměstí

3 350 000 Kč

88 158 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 4+1 79 m²Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²

Prodaný byt 4+1 79 m²

U Váhy 1191, Kostelec nad Orlicí

4 250 000 Kč

53 797 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 66 m²Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²
Prodaný  byt 2+1 66 m²

Prodaný byt 2+1 66 m²

Ke Sv. Jiří 1190/32, Plzeň 4 - Doubravka

4 830 000 Kč

73 182 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Paul
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Paul

Ing. Karel Paul

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Jiráskova 1070, Rychnov nad Kněžnou

3 650 000 Kč

70 192 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 2+1 69 m²Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²
Prodaný  byt 2+1 69 m²

Prodaný byt 2+1 69 m²

K Lanovce 885, Jáchymov

4 900 000 Kč

3 750 000 Kč

54 348 Kč/m2

Realitní makléř: Iveta Petráčková
Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS
Realitní makléř: Iveta Petráčková

Iveta Petráčková

5.0

Realitní kancelář: NEXT REALITY STARS

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 84 m²Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²
Prodaný  byt 3+1 84 m²

Prodaný byt 3+1 84 m²

Sídl. Beskydské 1224, Frenštát pod Radhoštěm

4 200 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 3+1 70 m²Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²
Prodaný  byt 3+1 70 m²

Prodaný byt 3+1 70 m²

Bedřicha Václavka 983/13, Ostrava - Bělský Les

3 800 000 Kč

54 286 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Sladkovského 301, Dvůr Králové nad Labem

3 890 000 Kč

47 439 Kč/m2

1...567...135

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 7 904 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické