Kontakt

Prodané byty s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 12. 5. 2024

2 643 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Dvořákova 1877/14, Nový Jičín

3 095 000 Kč

42 986 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Michal Kresta
Realitní kancelář: Allrisk reality & finance
Realitní makléř: Ing. Michal Kresta

Ing. Michal Kresta

4.4

Realitní kancelář: Allrisk reality & finance

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 711 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 2+kk 52 m²Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²
Prodaný  byt 2+kk 52 m²

Prodaný byt 2+kk 52 m²

nám. 1. května 1765/2, Kuřim

5 500 000 Kč

5 000 000 Kč

96 154 Kč/m2

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Harantova 1990/20, Písek - Budějovické Předměstí

4 190 000 Kč

3 990 000 Kč

52 500 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 2+1 50 m²Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²
Prodaný  byt 2+1 50 m²

Prodaný byt 2+1 50 m²

Stromovka 338, Choceň

3 210 000 Kč

64 200 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 1+kk 38 m²Prodaný  byt 1+kk 38 m²
Prodaný  byt 1+kk 38 m²
Prodaný  byt 1+kk 38 m²

Prodaný byt 1+kk 38 m²

Horská 423, Vrchlabí - Hořejší Vrchlabí

3 698 000 Kč

3 398 000 Kč

89 421 Kč/m2

Prodáno 3.6.2025

Prodaný  byt 1+1 33 m²Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²
Prodaný  byt 1+1 33 m²

Prodaný byt 1+1 33 m²

Petra Jilemnického 363/4, Adamov

3 160 000 Kč

95 758 Kč/m2

Prodáno 30.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 59 m²Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²
Prodaný  byt 2+kk 59 m²

Prodaný byt 2+kk 59 m²

Za kostelem 1421/2a, Brno - Slatina

5 842 500 Kč

99 025 Kč/m2

Prodáno 30.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Biskupcova 1758/70, Praha 3 - Žižkov

6 500 000 Kč

144 444 Kč/m2

Prodáno 30.5.2025

Prodaný  byt 3+1 104 m²Prodaný  byt 3+1 104 m²
Prodaný  byt 3+1 104 m²
Prodaný  byt 3+1 104 m²

Prodaný byt 3+1 104 m²

Na Jezerce 677/57, Praha 4 - Nusle

11 500 000 Kč

110 577 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 30.5.2025

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

nábřeží Závodu míru 1883, Pardubice - Zelené Předměstí

5 750 000 Kč

79 861 Kč/m2

1...120121122...265

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 711 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické