Kontakt

Prodané byty s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 12. 5. 2024

2 643 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

Medkova 1319/25, Hradec Králové - Pražské Předměstí

5 200 000 Kč

91 228 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 711 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.5.2025

Prodaný  byt 3+kk 61 m²Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²
Prodaný  byt 3+kk 61 m²

Prodaný byt 3+kk 61 m²

K otočce 1877/22, Praha 12 - Modřany

6 100 000 Kč

100 000 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská
Realitní kancelář: AVI REALITY
Realitní makléř: Mgr. Kristýna Lindovská

Mgr. Kristýna Lindovská

5.0

Realitní kancelář: AVI REALITY

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  byt 4+1 71 m²Prodaný  byt 4+1 71 m²
Prodaný  byt 4+1 71 m²
Prodaný  byt 4+1 71 m²

Prodaný byt 4+1 71 m²

Vodňanská 1038/15, České Budějovice 2

5 600 000 Kč

78 873 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Fillova 100/3, Brno - Lesná

6 900 000 Kč

93 243 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Krátká 1141/4, Lanžhot

3 650 000 Kč

53 676 Kč/m2

Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková
Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.
Realitní makléř: Soňa Kloser Mančíková

Soňa Kloser Mančíková

Realitní kancelář: Soňa Kloser Mančíková reality s.r.o.

Prodáno 13.5.2025

Prodaný  byt 4+1 88 m²Prodaný  byt 4+1 88 m²
Prodaný  byt 4+1 88 m²
Prodaný  byt 4+1 88 m²

Prodaný byt 4+1 88 m²

Místecká 569, Praha 18 - Letňany

9 190 000 Kč

8 950 000 Kč

101 705 Kč/m2

Prodáno 12.5.2025

Prodaný  byt 4+kk 119 m²Prodaný  byt 4+kk 119 m²
Prodaný  byt 4+kk 119 m²
Prodaný  byt 4+kk 119 m²

Prodaný byt 4+kk 119 m²

Týmlova 164/1, Praha 4 - Michle

13 900 000 Kč

116 807 Kč/m2

Prodáno 12.5.2025

Prodaný  byt 3+1 80 m²Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²
Prodaný  byt 3+1 80 m²

Prodaný byt 3+1 80 m²

Zd. Nejedlého 1363/2, Mikulov

3 980 000 Kč

49 750 Kč/m2

Prodáno 12.5.2025

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Šestidomí 752/1, Praha 6 - Bubeneč

7 250 000 Kč

157 609 Kč/m2

Prodáno 12.5.2025

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Vyšehrad 155, Český Krumlov - Nádražní Předměstí

3 060 000 Kč

57 736 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
1...127128129...265

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 711 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické