Kontakt

Prodané byty s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 16. 5. 2024

2 644 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 1+1 50 m²Prodaný  byt 1+1 50 m²
Prodaný  byt 1+1 50 m²
Prodaný  byt 1+1 50 m²

Prodaný byt 1+1 50 m²

Hlinky 141/19, Brno - Staré Brno

6 500 000 Kč

130 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 738 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Převýšov 126, Převýšov

3 100 000 Kč

42 466 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Čermákova 2385/25, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 200 000 Kč

80 769 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 3+1 71 m²Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²
Prodaný  byt 3+1 71 m²

Prodaný byt 3+1 71 m²

Nad Ohradou 2630/1, Praha 3 - Žižkov

8 950 000 Kč

8 250 000 Kč

116 197 Kč/m2

Realitní makléř: Chantal Elexová
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Chantal Elexová

Chantal Elexová

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 2+1 49 m²Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²
Prodaný  byt 2+1 49 m²

Prodaný byt 2+1 49 m²

Petrohradská 2898, Kladno

3 300 000 Kč

67 347 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 92 m²Prodaný  byt 3+kk 92 m²
Prodaný  byt 3+kk 92 m²
Prodaný  byt 3+kk 92 m²

Prodaný byt 3+kk 92 m²

Lesní 1121, Rosice

6 890 000 Kč

5 599 800 Kč

60 867 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 3+kk 63 m²Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²

Prodaný byt 3+kk 63 m²

Rezlerova 274/72, Praha - Petrovice

6 950 000 Kč

110 317 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 1+kk 23 m²Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²
Prodaný  byt 1+kk 23 m²

Prodaný byt 1+kk 23 m²

Kyselova 1185/2, Praha 8 - Kobylisy

3 800 000 Kč

165 217 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 1+1 50 m²Prodaný  byt 1+1 50 m²
Prodaný  byt 1+1 50 m²
Prodaný  byt 1+1 50 m²

Prodaný byt 1+1 50 m²

Špitálka 547/5a, Brno - Zábrdovice

5 400 000 Kč

108 000 Kč/m2

Prodáno 30.12.2024

Prodaný  byt 3+1 92 m²Prodaný  byt 3+1 92 m²
Prodaný  byt 3+1 92 m²
Prodaný  byt 3+1 92 m²

Prodaný byt 3+1 92 m²

Buzulucká 592/5, Praha 6 - Dejvice

13 400 000 Kč

145 652 Kč/m2

1...178179180...265

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 738 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické