Kontakt

Prodané byty s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 17. 5. 2024

2 647 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 57 m²Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²
Prodaný  byt 2+kk 57 m²

Prodaný byt 2+kk 57 m²

Pod Křiby 5630, Zlín

5 766 000 Kč

101 158 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 742 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  byt 3+1 92 m²Prodaný  byt 3+1 92 m²
Prodaný  byt 3+1 92 m²
Prodaný  byt 3+1 92 m²

Prodaný byt 3+1 92 m²

Palackého třída 2549, Pardubice - Zelené Předměstí

5 900 000 Kč

64 130 Kč/m2

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Pod Nemocnicí 2219, Tábor

4 260 000 Kč

55 325 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Dokoupil
Realitní kancelář: ALDO REALITY
Realitní makléř: Michal Dokoupil

Michal Dokoupil

5.0

Realitní kancelář: ALDO REALITY

Prodáno 19.11.2024

Prodaný  byt 2+1 45 m²Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²
Prodaný  byt 2+1 45 m²

Prodaný byt 2+1 45 m²

Roztocká 1092, Jilemnice

3 399 000 Kč

75 533 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Prodáno 18.11.2024

Prodaný  byt 3+kk 94 m²Prodaný  byt 3+kk 94 m²
Prodaný  byt 3+kk 94 m²
Prodaný  byt 3+kk 94 m²

Prodaný byt 3+kk 94 m²

U studánky 586/8, Praha 7 - Holešovice

13 270 000 Kč

141 170 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 51 m²Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²
Prodaný  byt 2+kk 51 m²

Prodaný byt 2+kk 51 m²

U Petřin 1873/11, Praha 6 - Břevnov

10 990 000 Kč

215 490 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Husníkova 2085/20, Praha 13 - Stodůlky

5 060 000 Kč

117 674 Kč/m2

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  byt 3+1 137 m²Prodaný  byt 3+1 137 m²
Prodaný  byt 3+1 137 m²
Prodaný  byt 3+1 137 m²

Prodaný byt 3+1 137 m²

8. května 661/39, Šumperk

5 490 000 Kč

4 200 000 Kč

30 657 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 42 m²Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²
Prodaný  byt 2+kk 42 m²

Prodaný byt 2+kk 42 m²

Záběhlická 3211/88, Praha 10 - Záběhlice

6 390 000 Kč

152 143 Kč/m2

Prodáno 14.11.2024

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

V Hliníkách 1483, Chrudim IV

4 390 000 Kč

87 800 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
1...198199200...265

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 742 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické