Kontakt

Prodané byty s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

2 648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 3+1 72 m²Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²
Prodaný  byt 3+1 72 m²

Prodaný byt 3+1 72 m²

Mládežnická 2741, Žatec

3 240 000 Kč

45 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 791 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 25.6.2024

Prodaný  byt 4+1 92 m²Prodaný  byt 4+1 92 m²
Prodaný  byt 4+1 92 m²
Prodaný  byt 4+1 92 m²

Prodaný byt 4+1 92 m²

Zd. Nejedlého 1553/8, Mikulov

5 480 000 Kč

3 990 000 Kč

43 370 Kč/m2

Prodáno 24.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 76 m²Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²

Prodaný byt 3+kk 76 m²

Březinova 3970/85, Jihlava

4 500 000 Kč

59 211 Kč/m2

Prodáno 24.6.2024

Prodaný  byt 2+kk 55 m²Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²
Prodaný  byt 2+kk 55 m²

Prodaný byt 2+kk 55 m²

Na břehu 699/31, Praha 9 - Vysočany

5 600 000 Kč

101 818 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Lolo
Realitní kancelář:
Realitní makléř: Milan Lolo

Milan Lolo

4.9

Realitní kancelář:

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 76 m²Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²
Prodaný  byt 3+kk 76 m²

Prodaný byt 3+kk 76 m²

Přecechtělova 2407/19, Praha 13 - Stodůlky

6 700 000 Kč

88 158 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+1 73 m²Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²
Prodaný  byt 3+1 73 m²

Prodaný byt 3+1 73 m²

Chlumín 14, Chlumín

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 60 m²Prodaný  byt 3+kk 60 m²
Prodaný  byt 3+kk 60 m²
Prodaný  byt 3+kk 60 m²

Prodaný byt 3+kk 60 m²

Vavřenova 1440/2, Praha 4 - Braník

7 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 2+1 56 m²Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²
Prodaný  byt 2+1 56 m²

Prodaný byt 2+1 56 m²

Poznaňská 2461/5, Brno - Žabovřesky

6 352 395 Kč

113 436 Kč/m2

Realitní makléř: Nina Nekudová
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Nina Nekudová

Nina Nekudová

4.8

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Kachlíkova 885/7, Brno - Bystrc

5 800 000 Kč

5 700 000 Kč

82 609 Kč/m2

Prodáno 21.6.2024

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Rubínová 1921, Turnov

4 200 000 Kč

56 757 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: ZIP reality
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: ZIP reality
1...252253254...265

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 791 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické