Kontakt

Prodané byty s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

Od 21. 5. 2024

2 648 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  byt 2+1 78 m²Prodaný  byt 2+1 78 m²
Prodaný  byt 2+1 78 m²
Prodaný  byt 2+1 78 m²

Prodaný byt 2+1 78 m²

Hlinky 522/19a, Brno - Staré Brno

7 700 000 Kč

98 718 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 791 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 18.6.2024

Prodaný  byt 1+1 31 m²Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²
Prodaný  byt 1+1 31 m²

Prodaný byt 1+1 31 m²

Musorgského 323/8, Brno - Kohoutovice

3 860 000 Kč

124 516 Kč/m2

Prodáno 14.6.2024

Prodaný  byt 2+1 61 m²Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²
Prodaný  byt 2+1 61 m²

Prodaný byt 2+1 61 m²

Na Topolce 1613/17, Praha 4 - Nusle

7 400 000 Kč

121 311 Kč/m2

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 3+kk 57 m²Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²
Prodaný  byt 3+kk 57 m²

Prodaný byt 3+kk 57 m²

Mánesova 139/42, České Budějovice 7

3 990 000 Kč

70 000 Kč/m2

Realitní makléř: Romana Freyová
Realitní kancelář: ETAPA reality
Realitní makléř: Romana Freyová

Romana Freyová

4.8

Realitní kancelář: ETAPA reality

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Rilská 3181/2, Praha 12 - Modřany

5 990 000 Kč

5 850 000 Kč

86 029 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

Vazovova 3214/2, Praha 12 - Modřany

3 450 000 Kč

3 300 000 Kč

113 793 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 2+kk 63 m²Prodaný  byt 2+kk 63 m²
Prodaný  byt 2+kk 63 m²
Prodaný  byt 2+kk 63 m²

Prodaný byt 2+kk 63 m²

Sazovická 455/26, Praha - Zličín

7 400 000 Kč

7 498 000 Kč

119 016 Kč/m2

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Jedlová 549, Horní Bříza

3 590 000 Kč

3 350 000 Kč

44 667 Kč/m2

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 4+1 139 m²Prodaný  byt 4+1 139 m²
Prodaný  byt 4+1 139 m²
Prodaný  byt 4+1 139 m²

Prodaný byt 4+1 139 m²

Na Hradbách 1922/15, Ostrava - Moravská Ostrava

8 000 000 Kč

57 554 Kč/m2

Prodáno 13.6.2024

Prodaný  byt 3+1 81 m²Prodaný  byt 3+1 81 m²
Prodaný  byt 3+1 81 m²
Prodaný  byt 3+1 81 m²

Prodaný byt 3+1 81 m²

Klaricova 2087/2, České Budějovice 3

4 950 000 Kč

4 600 000 Kč

56 790 Kč/m2

1...254255256...265

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 15 791 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické