Kontakt

Prodané byty s cenou do 1 mil. Kč

Do 1 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

74 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  byt 3+1 69 m²Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²
Prodaný  byt 3+1 69 m²

Prodaný byt 3+1 69 m²

Františka Malíka 988/53, Most

1 000 000 Kč

14 493 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Matoušek
Realitní kancelář: Matoušek reality
Realitní makléř: Petr Matoušek

Petr Matoušek

4.6

Realitní kancelář: Matoušek reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 320 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 5.12.2024

Prodaný  byt 3+1 55 m²Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²
Prodaný  byt 3+1 55 m²

Prodaný byt 3+1 55 m²

Sídliště 630, Rotava

700 000 Kč

12 727 Kč/m2

Realitní makléř: Dita Bartakovicsová
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Dita Bartakovicsová

Dita Bartakovicsová

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 28.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 20 m²Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²
Prodaný  byt 1+kk 20 m²

Prodaný byt 1+kk 20 m²

Teplická 6, Jílové - Kamenná

990 000 Kč

49 500 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Personal Reality s.r.o

Prodáno 18.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 820 m²Prodaný  byt 1+kk 820 m²
Prodaný  byt 1+kk 820 m²
Prodaný  byt 1+kk 820 m²

Prodaný byt 1+kk 820 m²

Bukovany 139, Bukovany

465 000 Kč

567 Kč/m2

Realitní makléř: Dita Bartakovicsová
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Dita Bartakovicsová

Dita Bartakovicsová

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 15.11.2024

Prodaný  byt 1+kk 21 m²Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²
Prodaný  byt 1+kk 21 m²

Prodaný byt 1+kk 21 m²

SNP 2382/18, Ústí nad Labem-centrum

950 000 Kč

45 238 Kč/m2

Realitní makléř: Stanislav Baumruk
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Stanislav Baumruk

Stanislav Baumruk

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 5.11.2024

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Kamenná 5092, Chomutov

950 000 Kč

16 102 Kč/m2

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 35 m²Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²

Prodaný byt 1+kk 35 m²

B. Němcové 311, Meziboří

700 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  atypický byt 218 m²Prodaný  atypický byt 218 m²
Prodaný  atypický byt 218 m²
Prodaný  atypický byt 218 m²

Prodaný atypický byt 218 m²

U Haldy 164, Orlová - Poruba

1 800 000 Kč

700 000 Kč

3 211 Kč/m2

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Husova 438/2, Ústí nad Labem - Krásné Březno

910 000 Kč

810 000 Kč

22 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Jelínkova 1891, Sokolov

1 200 000 Kč

1 000 000 Kč

26 316 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 320 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické