Kontakt

Prodané byty s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

569 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 25.10.2024

Prodaný  byt 1+kk 35 m²Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²
Prodaný  byt 1+kk 35 m²

Prodaný byt 1+kk 35 m²

B. Němcové 311, Meziboří

700 000 Kč

20 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Tschiharsch
Realitní kancelář: ZOO REALITY
Realitní makléř: Jiří Tschiharsch

Jiří Tschiharsch

5.0

Realitní kancelář: ZOO REALITY

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 482 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  atypický byt 218 m²Prodaný  atypický byt 218 m²
Prodaný  atypický byt 218 m²
Prodaný  atypický byt 218 m²

Prodaný atypický byt 218 m²

U Haldy 164, Orlová - Poruba

1 800 000 Kč

700 000 Kč

3 211 Kč/m2

Prodáno 24.10.2024

Prodaný  byt 1+1 36 m²Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²
Prodaný  byt 1+1 36 m²

Prodaný byt 1+1 36 m²

Husova 438/2, Ústí nad Labem - Krásné Březno

910 000 Kč

810 000 Kč

22 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: reality-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: reality-UL

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Palackého 1309/34, Cheb

1 950 000 Kč

36 792 Kč/m2

Prodáno 23.10.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Jelínkova 1891, Sokolov

1 200 000 Kč

1 000 000 Kč

26 316 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Sídliště 442, Toužim

1 250 000 Kč

1 080 000 Kč

28 421 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 2+1 53 m²Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²
Prodaný  byt 2+1 53 m²

Prodaný byt 2+1 53 m²

Mírová 1017, Bohumín - Nový Bohumín

1 990 000 Kč

1 870 000 Kč

35 283 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

nám. Sv. Michala 536/10, Vrbno pod Pradědem

1 990 000 Kč

1 700 000 Kč

29 825 Kč/m2

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 1+1 37 m²Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²
Prodaný  byt 1+1 37 m²

Prodaný byt 1+1 37 m²

Hroznatova 505/49, Mariánské Lázně - Úšovice

1 850 000 Kč

1 800 000 Kč

48 649 Kč/m2

Realitní makléř: Dita Bartakovicsová
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Dita Bartakovicsová

Dita Bartakovicsová

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl

Prodáno 22.10.2024

Prodaný  byt 2+1 62 m²Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²
Prodaný  byt 2+1 62 m²

Prodaný byt 2+1 62 m²

Barrandova 1223/6, Ústí nad Labem - Střekov

1 900 000 Kč

30 645 Kč/m2

1...383940...57

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 482 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické