Kontakt

Prodané byty s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

2 708 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 4+1 68 m²Prodaný  byt 4+1 68 m²
Prodaný  byt 4+1 68 m²
Prodaný  byt 4+1 68 m²

Prodaný byt 4+1 68 m²

Bohuslava Martinů 1210/1, Most

2 370 000 Kč

34 853 Kč/m2

Realitní makléř: Zdeněk Fibrich
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Zdeněk Fibrich

Zdeněk Fibrich

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 289 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

třída Svobody 744, Zlín - Malenovice

4 790 000 Kč

61 410 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 29 m²Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²
Prodaný  byt 1+kk 29 m²

Prodaný byt 1+kk 29 m²

SNP 2395/5, Ústí nad Labem-centrum

2 500 000 Kč

86 207 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 1+1 44 m²Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²
Prodaný  byt 1+1 44 m²

Prodaný byt 1+1 44 m²

Heřmanského 1060, Heřmanův Městec

2 550 000 Kč

57 955 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  byt 3+1 63 m²Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²
Prodaný  byt 3+1 63 m²

Prodaný byt 3+1 63 m²

Lipová 158, Český Krumlov - Domoradice

3 990 000 Kč

3 890 000 Kč

61 746 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+kk 63 m²Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²
Prodaný  byt 3+kk 63 m²

Prodaný byt 3+kk 63 m²

U Vodojemu 263, Hvozdná

4 140 000 Kč

65 714 Kč/m2

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 1+1 45 m²Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²
Prodaný  byt 1+1 45 m²

Prodaný byt 1+1 45 m²

Pionýrů 717, Uničov

2 250 000 Kč

50 000 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 2+1 60 m²Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²
Prodaný  byt 2+1 60 m²

Prodaný byt 2+1 60 m²

Obránců míru 398, Žlutice

2 100 000 Kč

1 400 000 Kč

23 333 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Klimešová
Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary
Realitní makléř: Jana Klimešová

Jana Klimešová

4.5

Realitní kancelář: RE/MAX Glorion Karlovy Vary

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Pardubická 878, Chrudim IV

3 740 000 Kč

63 390 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 66 m²Prodaný  byt 3+1 66 m²

Prodaný byt 3+1 66 m²

Jungmannova 1164, Otrokovice

4 290 000 Kč

4 020 000 Kč

60 909 Kč/m2

1234...271

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 289 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické