Kontakt

Prodané byty s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 20. 5. 2024

2 711 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 3+kk 69 m²Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²
Prodaný  byt 3+kk 69 m²

Prodaný byt 3+kk 69 m²

Úslavská 858/38, Plzeň - Východní Předměstí

4 200 000 Kč

60 870 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Zloský
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Martin Zloský

Martin Zloský

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 292 bytů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 58 m²Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²
Prodaný  byt 2+kk 58 m²

Prodaný byt 2+kk 58 m²

Koželuhy 77/5, Čáslav-Nové Město

3 886 000 Kč

3 686 000 Kč

63 552 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Jelínek
Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II
Realitní makléř: Petr Jelínek

Petr Jelínek

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX 4 You II

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Smetanova 1185, Strážnice

3 180 000 Kč

2 830 000 Kč

54 423 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Pražská 620, Doksy

3 150 000 Kč

2 800 000 Kč

50 909 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 25.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 45 m²Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²
Prodaný  byt 2+kk 45 m²

Prodaný byt 2+kk 45 m²

Mladoboleslavská 727, Bělá pod Bezdězem

3 990 000 Kč

88 667 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 32 m²Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²
Prodaný  byt 2+kk 32 m²

Prodaný byt 2+kk 32 m²

Lazecká 460/28, Olomouc - Lazce

2 900 000 Kč

90 625 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+1 35 m²Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²
Prodaný  byt 1+1 35 m²

Prodaný byt 1+1 35 m²

Ruská 373, Holýšov

2 650 000 Kč

2 390 000 Kč

68 286 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 4+1 77 m²Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²
Prodaný  byt 4+1 77 m²

Prodaný byt 4+1 77 m²

Mírová 526, Loket

3 500 000 Kč

45 455 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 2+kk 69 m²Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²
Prodaný  byt 2+kk 69 m²

Prodaný byt 2+kk 69 m²

Verdunská 1960/21, Ostrava - Moravská Ostrava

4 105 000 Kč

59 493 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Boženy Němcové 80/16, Liberec V-Kristiánov

6 900 000 Kč

4 800 000 Kč

51 613 Kč/m2

1...789...272

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 14 292 bytů

Zrušit omezení

1+kk1+12+kk2+13+kk3+14+kk4+15 pokojů a víceAtypické