Kontakt

Prodané chaty a chalupy s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

566 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 30.5.2024

Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²
Prodaná  chalupa 210 m², pozemek 2383 m²

Prodaná chalupa 210 m², pozemek 2383 m²

Království 302, Šluknov

7 790 000 Kč

6 999 000 Kč

33 329 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 256 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 28.5.2024

Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 426 m²

Prodaná chata 54 m², pozemek 426 m²

Chrudim III ev. č. 168, Chrudim

1 950 000 Kč

36 111 Kč/m2

Prodáno 28.5.2024

Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 715 m²Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 715 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 715 m²
Prodaná  chalupa 50 m², pozemek 715 m²

Prodaná chalupa 50 m², pozemek 715 m²

Kyjov 18, Kyjov

1 100 000 Kč

22 000 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný
Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.
Realitní makléř: Radek Peřina, Adam Chlubný

Radek Peřina, Adam Chlubný

4.8

Realitní kancelář: Reality Vysočina s.r.o.

Prodáno 28.5.2024

Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 2072 m²Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 2072 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 2072 m²
Prodaná  chalupa 200 m², pozemek 2072 m²

Prodaná chalupa 200 m², pozemek 2072 m²

Lesná 19, Lesná

4 800 000 Kč

4 250 000 Kč

21 250 Kč/m2

Prodáno 24.5.2024

Prodaná  chalupa 155 m², pozemek 1875 m²Prodaná  chalupa 155 m², pozemek 1875 m²
Prodaná  chalupa 155 m², pozemek 1875 m²
Prodaná  chalupa 155 m², pozemek 1875 m²

Prodaná chalupa 155 m², pozemek 1875 m²

Dětřichov nad Bystřicí 202, Dětřichov nad Bystřicí

2 450 000 Kč

15 806 Kč/m2

Prodáno 24.5.2024

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 2097 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 2097 m²

Polská 319, Zlaté Hory

3 190 000 Kč

2 750 000 Kč

15 278 Kč/m2

1...555657

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 3 256 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.