Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

83 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.1.2026

Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²
Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²
Prodaná  chalupa 136 m², pozemek 2107 m²

Prodaná chalupa 136 m², pozemek 2107 m²

Příhon 174, Strmilov

1 475 000 Kč

10 846 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.1.2026

Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²
Prodaná  chata 54 m², pozemek 323 m²

Prodaná chata 54 m², pozemek 323 m²

Bedrník ev. č. 184, Týn nad Vltavou

1 390 000 Kč

25 741 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Waloszek
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Radek Waloszek

Radek Waloszek

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 13.1.2026

Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 9179 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 9179 m²

Borovnice ev. č. 60, Borovnice

800 000 Kč

32 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 12.1.2026

Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²
Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²
Prodaná  chalupa 52 m², pozemek 544 m²

Prodaná chalupa 52 m², pozemek 544 m²

Újezd 35, Albrechtice nad Vltavou

2 245 000 Kč

1 995 000 Kč

38 365 Kč/m2

Prodáno 6.1.2026

Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²
Prodaná  chata 37 m², pozemek 389 m²

Prodaná chata 37 m², pozemek 389 m²

Dražice ev. č. 365, Dražice

820 000 Kč

22 162 Kč/m2

Realitní makléř: Oldřich Konfršt
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Oldřich Konfršt

Oldřich Konfršt

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 16.12.2025

Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²
Prodaná  chata 52 m², pozemek 653 m²

Prodaná chata 52 m², pozemek 653 m²

Křenov 81, Kájov

4 090 000 Kč

78 654 Kč/m2

Prodáno 11.12.2025

Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 2002 m²Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 2002 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 2002 m²
Prodaná  chalupa 90 m², pozemek 2002 m²

Prodaná chalupa 90 m², pozemek 2002 m²

Údolí 90, Nové Hrady

4 900 000 Kč

3 900 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 25.11.2025

Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²
Prodaná  chata 35 m², pozemek 572 m²

Prodaná chata 35 m², pozemek 572 m²

Bližná ev. č. 43, Černá v Pošumaví

4 290 000 Kč

122 571 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: TheLaur s.r.o.
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: TheLaur s.r.o.

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²
Prodaná  chata 40 m², pozemek 216 m²

Prodaná chata 40 m², pozemek 216 m²

Novosedly nad Nežárkou ev. č. 1, Novosedly nad Nežárkou

1 590 000 Kč

39 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Kubeš
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Jan Kubeš

Jan Kubeš

4.6

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 14.11.2025

Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²
Prodaná  chata 89 m², pozemek 398 m²

Prodaná chata 89 m², pozemek 398 m²

Lásenice ev. č. 91, Lásenice

2 750 000 Kč

2 380 000 Kč

26 742 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
123...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.