Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Jihočeský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

83 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 20.5.2025

Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²
Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²
Prodaná  chalupa 171 m², pozemek 602 m²

Prodaná chalupa 171 m², pozemek 602 m²

Nádražní 373, Lomnice nad Lužnicí

3 120 000 Kč

2 620 000 Kč

15 322 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 16.5.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 792 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 792 m²

Komařice ev. č. 138, Komařice

1 590 000 Kč

1 235 000 Kč

24 700 Kč/m2

Prodáno 29.4.2025

Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²
Prodaná  chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Prodaná chalupa 160 m², pozemek 473 m²

Bošovice 27, Čížová

3 990 000 Kč

3 400 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Škrna
Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š
Realitní makléř: Pavel Škrna

Pavel Škrna

4.7

Realitní kancelář: Realitní služby Pavel Š

Prodáno 14.4.2025

Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²
Prodaná  chata 65 m², pozemek 869 m²

Prodaná chata 65 m², pozemek 869 m²

Nuzice ev. č. 64, Týn nad Vltavou

3 490 000 Kč

53 692 Kč/m2

Prodáno 8.4.2025

Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²
Prodaná  chata 77 m², pozemek 100 m²

Prodaná chata 77 m², pozemek 100 m²

Újezd ev. č. 20, Albrechtice nad Vltavou

2 000 000 Kč

1 745 000 Kč

22 662 Kč/m2

Prodáno 27.2.2025

Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²
Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²
Prodaná  chata 200 m², pozemek 1033 m²

Prodaná chata 200 m², pozemek 1033 m²

Sudoměřice u Tábora 111, Sudoměřice u Tábora

4 250 000 Kč

21 250 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: Leaders  Partners (LP reality), s.r.o.
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: Leaders  Partners (LP reality), s.r.o.

Prodáno 25.2.2025

Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²
Prodaná  chata 31 m², pozemek 250 m²

Prodaná chata 31 m², pozemek 250 m²

Zvíkovské Podhradí ev. č. 6, Zvíkovské Podhradí

2 790 000 Kč

90 000 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Waloszková
Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI
Realitní makléř: Michaela Waloszková

Michaela Waloszková

4.7

Realitní kancelář: NEXT REALITY JAN KUBEŠ & PARTNEŘI

Prodáno 21.2.2025

Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²
Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²
Prodaná  chalupa 56 m², pozemek 1119 m²

Prodaná chalupa 56 m², pozemek 1119 m²

Břehy 318, Týn nad Vltavou

2 200 000 Kč

1 950 000 Kč

34 821 Kč/m2

Prodáno 3.2.2025

Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²
Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²
Prodaná  chata 122 m², pozemek 497 m²

Prodaná chata 122 m², pozemek 497 m²

Ševětín ev. č. 5, Ševětín

4 499 000 Kč

36 877 Kč/m2

Prodáno 24.1.2025

Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²
Prodaná  chata 110 m², pozemek 560 m²

Prodaná chata 110 m², pozemek 560 m²

Křída ev. č. 17, Stádlec

3 650 000 Kč

33 182 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 310 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.