Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Moravskoslezský kraj s cenou 2 mil. - 3 mil. Kč

2 mil. - 3 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

14 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 27.3.2026

Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²
Prodaná  chata 121 m², pozemek 543 m²

Prodaná chata 121 m², pozemek 543 m²

Čeladná ev. č. 412, Čeladná

2 450 000 Kč

20 248 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 13.3.2026

Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²
Prodaná  chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Prodaná chalupa 71 m², pozemek 268 m²

Bílý Potok 114, Vrbno pod Pradědem

2 100 000 Kč

29 577 Kč/m2

Prodáno 5.12.2025

Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²
Prodaná  chata 26 m², pozemek 755 m²

Prodaná chata 26 m², pozemek 755 m²

K Lidicím ev. č. 7, Ostrava - Petřkovice

2 570 000 Kč

98 846 Kč/m2

Prodáno 21.11.2025

Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²
Prodaná  chata 64 m², pozemek 464 m²

Prodaná chata 64 m², pozemek 464 m²

Komorní Lhotka ev. č. 270, Komorní Lhotka

2 490 000 Kč

2 000 000 Kč

31 250 Kč/m2

Realitní makléř: Zbigniew Macura
Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála
Realitní makléř: Zbigniew Macura

Zbigniew Macura

Realitní kancelář: TaRealitka - Centrála

Prodáno 4.11.2025

Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²
Prodaná  chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Prodaná chalupa 100 m², pozemek 461 m²

Pocheň ev. č. 72, Brumovice

2 990 000 Kč

29 900 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.

Prodáno 5.8.2025

Prodaná  chata 76 m², pozemek 4955 m²Prodaná  chata 76 m², pozemek 4955 m²
Prodaná  chata 76 m², pozemek 4955 m²
Prodaná  chata 76 m², pozemek 4955 m²

Prodaná chata 76 m², pozemek 4955 m²

Vyšní Lhoty 208, Vyšní Lhoty

2 850 000 Kč

37 500 Kč/m2

Prodáno 16.7.2025

Prodaná  chata 67 m², pozemek 577 m²Prodaná  chata 67 m², pozemek 577 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 577 m²
Prodaná  chata 67 m², pozemek 577 m²

Prodaná chata 67 m², pozemek 577 m²

Komorní Lhotka 470, Komorní Lhotka

3 000 000 Kč

44 776 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 2.5.2025

Prodaná  chata 90 m², pozemek 1230 m²Prodaná  chata 90 m², pozemek 1230 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 1230 m²
Prodaná  chata 90 m², pozemek 1230 m²

Prodaná chata 90 m², pozemek 1230 m²

Benkovice ev. č. 29, Hradec nad Moravicí

3 090 000 Kč

2 900 000 Kč

32 222 Kč/m2

Prodáno 1.4.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 348 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 348 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 348 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 348 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 348 m²

Dolní Domaslavice ev. č. 69, Dolní Domaslavice

2 200 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 28.1.2025

Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1223 m²Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1223 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1223 m²
Prodaná  chalupa 180 m², pozemek 1223 m²

Prodaná chalupa 180 m², pozemek 1223 m²

Komora 52, Holčovice

3 000 000 Kč

16 667 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 63 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.