Prodané chaty a chalupy

Prodané chaty a chalupy v kraji Středočeský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

28 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²
Prodaná  chata 42 m², pozemek 696 m²

Prodaná chata 42 m², pozemek 696 m²

Malíkovice ev. č. 16, Malíkovice

2 000 000 Kč

47 619 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 246 chat a chalup

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 31.10.2025

Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²
Prodaná  chata 56 m², pozemek 201 m²

Prodaná chata 56 m², pozemek 201 m²

Červánek ev. č. 820, Petrov

1 050 000 Kč

775 000 Kč

13 839 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Podobská
Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Michaela Podobská

Michaela Podobská

4.6

Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo

Prodáno 9.10.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 33 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 33 m²

Jarov ev. č. 381, Dolní Břežany

1 290 000 Kč

25 800 Kč/m2

Prodáno 2.10.2025

Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²
Prodaná  chata 71 m², pozemek 400 m²

Prodaná chata 71 m², pozemek 400 m²

Bojanovice, okres Praha-západ

590 000 Kč

8 310 Kč/m2

Prodáno 2.10.2025

Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²
Prodaná  chata 25 m², pozemek 219 m²

Prodaná chata 25 m², pozemek 219 m²

Bratronice ev. č. 110, Bratronice

1 690 000 Kč

1 600 000 Kč

64 000 Kč/m2

Prodáno 30.9.2025

Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²
Prodaná  chata 73 m², pozemek 43 m²

Prodaná chata 73 m², pozemek 43 m²

Kabáty ev. č. 65, Jílové u Prahy

959 056 Kč

13 138 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²
Prodaná  chata 30 m², pozemek 351 m²

Prodaná chata 30 m², pozemek 351 m²

Hýskov ev. č. 68, Hýskov

1 300 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 23.9.2025

Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²
Prodaná  chalupa 120 m², pozemek 660 m²

Prodaná chalupa 120 m², pozemek 660 m²

Petrovice 11, Miličín

1 990 000 Kč

1 720 000 Kč

14 333 Kč/m2

Prodáno 1.7.2025

Prodaná  chata 50 m², pozemek 107 m²Prodaná  chata 50 m², pozemek 107 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 107 m²
Prodaná  chata 50 m², pozemek 107 m²

Prodaná chata 50 m², pozemek 107 m²

Kamenný Přívoz ev. č. 28, Kamenný Přívoz

1 295 000 Kč

25 900 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Podobská
Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Michaela Podobská

Michaela Podobská

4.6

Realitní kancelář: PODOBSKÁ reality, partner Justo

Prodáno 12.6.2025

Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²
Prodaná  chata 18 m², pozemek 618 m²

Prodaná chata 18 m², pozemek 618 m²

Černošice ev. č. 316, Černošice

620 000 Kč

34 444 Kč/m2

Realitní makléř: Tereza Zelenková
Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
Realitní makléř: Tereza Zelenková

Tereza Zelenková

Realitní kancelář: ZELENKOVÁ reality, partner Justo
123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 246 chat a chalup

Cena

do 1 mil.
do 2 mil.
do 3 mil.
1 - 2 mil.
2 - 3 mil.