Kontakt

Prodané domy s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 14. 5. 2024

970 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 533 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 533 m²

Nová Ves 24, Hradečno

7 825 240 Kč

52 168 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 180 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1545 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1545 m²

Jakubov u Moravských Budějovic 96, Jakubov u Moravských Budějovic

5 900 000 Kč

46 457 Kč/m2

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 93 m²Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²

Prodaný dům 93 m²

Modřínová 1446/8, Jeseník

9 490 000 Kč

7 100 000 Kč

76 344 Kč/m2

Prodáno 13.4.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1183 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1183 m²

Lítov 87, Habartov

6 400 000 Kč

37 647 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 573 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 573 m²

Rožmberk nad Vltavou 107, Rožmberk nad Vltavou

7 720 000 Kč

51 126 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²
Prodaný  dům 128 m², pozemek 559 m²

Prodaný dům 128 m², pozemek 559 m²

Kutnohorská 781, Kostelec nad Černými lesy

7 800 000 Kč

6 700 000 Kč

52 344 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²
Prodaný  dům 73 m², pozemek 160 m²

Prodaný dům 73 m², pozemek 160 m²

Blahoslavova 966/37, Brno - Královo Pole

5 563 000 Kč

76 205 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²
Prodaný  dům 164 m², pozemek 1434 m²

Prodaný dům 164 m², pozemek 1434 m²

Nová 317, Strakonice - Dražejov

5 900 000 Kč

5 300 000 Kč

32 317 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 891 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 891 m²

Vchynice 11, Vchynice

6 490 000 Kč

6 130 000 Kč

71 279 Kč/m2

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²
Prodaný  dům 220 m², pozemek 384 m²

Prodaný dům 220 m², pozemek 384 m²

Záhumní 866/45, Břeclav - Poštorná

6 200 000 Kč

28 182 Kč/m2

123...97

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 6 180 domů