Prodané domy

Prodané domy v kraji Moravskoslezský kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

91 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²
Prodaný  dům 222 m², pozemek 1071 m²

Prodaný dům 222 m², pozemek 1071 m²

Dětmarovice 147, Dětmarovice

3 900 000 Kč

17 568 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 2.4.2026

Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²
Prodaný  dům 150 m², pozemek 1050 m²

Prodaný dům 150 m², pozemek 1050 m²

Doubrava 297, Doubrava

2 200 000 Kč

1 750 000 Kč

11 667 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²
Prodaný  dům 248 m², pozemek 1425 m²

Prodaný dům 248 m², pozemek 1425 m²

Pržno 170, Pržno

6 950 000 Kč

4 995 000 Kč

20 141 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Carbol
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Martin Carbol

Martin Carbol

4.7

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²
Prodaný  dům 209 m², pozemek 1160 m²

Prodaný dům 209 m², pozemek 1160 m²

Lichnov 387, Lichnov

4 230 000 Kč

20 239 Kč/m2

Prodáno 11.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 527 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 527 m²

Vrchlického 149/6, Opava - Kateřinky

4 390 000 Kč

38 174 Kč/m2

Prodáno 6.3.2026

Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 2334 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 2334 m²

Kunčice pod Ondřejníkem 143, Kunčice pod Ondřejníkem

3 190 000 Kč

2 990 000 Kč

33 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Roták
Realitní kancelář: Petr Roták - Certifikovaný realitní makléř
Realitní makléř: Petr Roták

Petr Roták

4.8

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 401 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 401 m²

Jasinkova 1832/1, Ostrava - Hulváky

2 800 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodáno 27.1.2026

Prodaný  dům 136 m², pozemek 613 m²Prodaný  dům 136 m², pozemek 613 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 613 m²
Prodaný  dům 136 m², pozemek 613 m²

Prodaný dům 136 m², pozemek 613 m²

Nad Lukami 279/3, Ludgeřovice

4 990 000 Kč

36 691 Kč/m2

Realitní makléř: Klaudie Pavlusová
Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář
Realitní makléř: Klaudie Pavlusová

Klaudie Pavlusová

3.8

Realitní kancelář: JanS Realitní kancelář

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²
Prodaný  dům 122 m², pozemek 744 m²

Prodaný dům 122 m², pozemek 744 m²

Spálov 133, Spálov

1 400 000 Kč

11 475 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1218 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1218 m²

Lípová 92, Dvorce

2 290 000 Kč

17 615 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 684 domů