Prodané domy v kraji Olomoucký kraj

Od 19. 5. 2024

139 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 93 m²Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²
Prodaný  dům 93 m²

Prodaný dům 93 m²

Modřínová 1446/8, Jeseník

9 490 000 Kč

7 100 000 Kč

76 344 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 047 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²
Prodaný  dům 165 m², pozemek 964 m²

Prodaný dům 165 m², pozemek 964 m²

Javorová, Vikýřovice, Vikýřovice

3 600 000 Kč

21 818 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 14.4.2026

Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²
Prodaný  dům 230 m², pozemek 778 m²

Prodaný dům 230 m², pozemek 778 m²

Jindřichov 106, Jindřichov

1 600 000 Kč

1 430 000 Kč

6 217 Kč/m2

Prodáno 10.4.2026

Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²
Prodaný  dům 324 m², pozemek 679 m²

Prodaný dům 324 m², pozemek 679 m²

Třebízského 154/17, Zábřeh

13 000 000 Kč

40 123 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²
Prodaný  dům 80 m², pozemek 568 m²

Prodaný dům 80 m², pozemek 568 m²

Hlásnice 37, Hlásnice

3 990 000 Kč

49 875 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²
Prodaný  dům 125 m², pozemek 431 m²

Prodaný dům 125 m², pozemek 431 m²

Winklerova 2260/21, Prostějov

5 500 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²
Prodaný  dům 151 m², pozemek 344 m²

Prodaný dům 151 m², pozemek 344 m²

Luběnice 43, Luběnice

1 490 000 Kč

1 290 000 Kč

8 543 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Prodáno 31.3.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 425 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 425 m²

Návětrná 344/29, Olomouc - Nemilany

12 500 000 Kč

12 257 000 Kč

96 512 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 1215 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 1215 m²

Újezd 369, Újezd

7 500 000 Kč

62 500 Kč/m2

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²
Prodaný  dům 289 m², pozemek 856 m²

Prodaný dům 289 m², pozemek 856 m²

9. května 13, Ruda nad Moravou

4 890 000 Kč

3 890 000 Kč

13 460 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 047 domů