Prodané domy

Prodané domy v kraji Olomoucký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

38 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 11.6.2025

Prodaný  dům 115 m², pozemek 280 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 280 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 280 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 280 m²

Dolní Libina 182, Libina

4 900 000 Kč

42 609 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková
Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Klára Řezníčková

Ing. Klára Řezníčková

5.0

Realitní kancelář: Century 21 K&L reality s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 3.4.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 2506 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 2506 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2506 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 2506 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 2506 m²

Myslechovice 51, Litovel

3 990 000 Kč

3 200 000 Kč

18 824 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava

Prodáno 2.4.2025

Prodaný  dům 140 m², pozemek 577 m²Prodaný  dům 140 m², pozemek 577 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 577 m²
Prodaný  dům 140 m², pozemek 577 m²

Prodaný dům 140 m², pozemek 577 m²

Hněvotín 265, Hněvotín

3 600 000 Kč

3 100 000 Kč

22 143 Kč/m2

Prodáno 4.3.2025

Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²
Prodaný  dům 90 m², pozemek 1708 m²

Prodaný dům 90 m², pozemek 1708 m²

Pěnčín 85, Pěnčín

3 200 000 Kč

35 556 Kč/m2

Prodáno 27.2.2025

Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 377 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 377 m²

Máchova 936, Hranice I-Město

4 945 000 Kč

29 088 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Zach
Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.
Realitní makléř: Petr Zach

Petr Zach

4.5

Realitní kancelář: Petr Zach - QARA s.r.o.

Prodáno 31.1.2025

Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²
Prodaný  dům 135 m², pozemek 1421 m²

Prodaný dům 135 m², pozemek 1421 m²

Jestřebí 73, Jestřebí

4 990 000 Kč

36 963 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 8.1.2025

Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²
Prodaný  dům 95 m², pozemek 163 m²

Prodaný dům 95 m², pozemek 163 m²

Sobáčov 31, Mladeč

3 600 000 Kč

37 895 Kč/m2

Prodáno 3.1.2025

Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²
Prodaný  dům 120 m², pozemek 394 m²

Prodaný dům 120 m², pozemek 394 m²

Doubravice 45, Moravičany

3 100 000 Kč

25 833 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Prodáno 20.12.2024

Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²
Prodaný  dům 238 m², pozemek 1250 m²

Prodaný dům 238 m², pozemek 1250 m²

Nová Dědina 83, Konice

4 650 000 Kč

4 350 000 Kč

18 277 Kč/m2

Prodáno 10.12.2024

Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²
Prodaný  dům 207 m², pozemek 605 m²

Prodaný dům 207 m², pozemek 605 m²

Hrabí 14, Bílá Lhota

4 690 000 Kč

4 142 000 Kč

20 010 Kč/m2

Realitní makléř: Roman Láner
Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
Realitní makléř: Roman Láner

Roman Láner

4.6

Realitní kancelář: Realitní společnost Morava
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 332 domů