Prodané domy

Prodané domy v kraji Ústecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

136 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 16.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1341 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1341 m²

Choratice 29, Malšovice

3 990 000 Kč

30 692 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 918 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²
Prodaný  dům 200 m², pozemek 3821 m²

Prodaný dům 200 m², pozemek 3821 m²

Jištěrpy ev. č. 5, Chotiněves

5 490 000 Kč

4 990 000 Kč

24 950 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Hák
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Martin Hák

Martin Hák

4.9

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²
Prodaný  dům 170 m², pozemek 1350 m²

Prodaný dům 170 m², pozemek 1350 m²

Dubice 38, Řehlovice

4 750 000 Kč

4 550 000 Kč

26 765 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²
Prodaný  dům 86 m², pozemek 120 m²

Prodaný dům 86 m², pozemek 120 m²

Stará Mlýnská 36, Teplice - Prosetice

3 150 000 Kč

2 850 000 Kč

33 140 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 890 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 890 m²

Růžová 115, Čížkovice

3 970 000 Kč

2 800 000 Kč

28 000 Kč/m2

Realitní makléř: Žaneta Masopustová
Realitní kancelář: Bidli
Realitní makléř: Žaneta Masopustová

Žaneta Masopustová

5.0

Realitní kancelář: Bidli

Prodáno 24.2.2026

Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²
Prodaný  dům 188 m², pozemek 1502 m²

Prodaný dům 188 m², pozemek 1502 m²

Markvartice 61, Markvartice

3 850 000 Kč

20 479 Kč/m2

Prodáno 13.2.2026

Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²
Prodaný  dům 163 m², pozemek 998 m²

Prodaný dům 163 m², pozemek 998 m²

Mírové náměstí 152, Verneřice

3 900 000 Kč

23 926 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.

Prodáno 10.2.2026

Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²
Prodaný  dům 127 m², pozemek 1442 m²

Prodaný dům 127 m², pozemek 1442 m²

Husova 124/37, Vejprty

3 523 420 Kč

2 950 000 Kč

23 228 Kč/m2

Prodáno 4.2.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 832 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 832 m²

Radíčeves 46, Žatec

4 295 000 Kč

37 348 Kč/m2

Prodáno 20.1.2026

Prodaný  dům 116 m², pozemek 1540 m²Prodaný  dům 116 m², pozemek 1540 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 1540 m²
Prodaný  dům 116 m², pozemek 1540 m²

Prodaný dům 116 m², pozemek 1540 m²

Petrovice 436, Petrovice

4 490 000 Kč

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrojsa
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Štrojsa

Martin Štrojsa

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
123...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 918 domů