Kontakt

Prodané nemovitosti s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

Od 24. 5. 2024

5 846 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 24.4.2026

Prodaný  byt 3+1 68 m²Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²
Prodaný  byt 3+1 68 m²

Prodaný byt 3+1 68 m²

Smolín 84, Pohořelice

4 800 000 Kč

70 588 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 33 269 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 24.4.2026

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

Doly 23, Řehenice

4 400 000 Kč

53 012 Kč/m2

Prodáno 24.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 43 m²Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²
Prodaný  byt 2+kk 43 m²

Prodaný byt 2+kk 43 m²

Mýtská 2335, Rakovník II

3 900 000 Kč

90 698 Kč/m2

Prodáno 24.4.2026

Prodaný  byt 3+1 75 m²Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²
Prodaný  byt 3+1 75 m²

Prodaný byt 3+1 75 m²

Kvíčovice 116, Kvíčovice

3 250 000 Kč

43 333 Kč/m2

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 57 m²Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²
Prodaný  byt 2+1 57 m²

Prodaný byt 2+1 57 m²

U Mateřské školy, Vratimov, Vratimov

3 200 000 Kč

56 140 Kč/m2

Realitní makléř: Marek Zabral
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Marek Zabral

Marek Zabral

4.9

Realitní kancelář: AZET reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 4+1 75 m²Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²
Prodaný  byt 4+1 75 m²

Prodaný byt 4+1 75 m²

Ječná 662, Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

3 350 000 Kč

44 667 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 3+1 78 m²Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²
Prodaný  byt 3+1 78 m²

Prodaný byt 3+1 78 m²

Hornopolní 2960/45, Ostrava - Moravská Ostrava

4 120 000 Kč

52 821 Kč/m2

Realitní makléř: David Patera
Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy
Realitní makléř: David Patera

David Patera

3.9

Realitní kancelář: Easy Brokers s.r.o. - RE/MAX Easy

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

Jiráskova 1087, Benešov

6 800 000 Kč

5 500 000 Kč

77 465 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter
Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human
Realitní makléř: Ing. Linda Schumpeter

Ing. Linda Schumpeter

Realitní kancelář: CENTURY 21 Villa 4Human

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 2+kk 50 m²Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²
Prodaný  byt 2+kk 50 m²

Prodaný byt 2+kk 50 m²

Klíšská 628/82, Ústí nad Labem - Klíše

3 114 000 Kč

62 280 Kč/m2

Realitní makléř: Bc. Michal Vais
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Bc. Michal Vais

Bc. Michal Vais

4.9

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  byt 1+kk 46 m²Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²
Prodaný  byt 1+kk 46 m²

Prodaný byt 1+kk 46 m²

Kainarova 4362/3, Jihlava

3 590 000 Kč

78 043 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Černický
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Petr Černický

Petr Černický

5.0

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
123...585

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 33 269 nemovitostí