Kontakt

Prodané domy s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

Od 23. 5. 2024

1 925 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 23.4.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 149 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 149 m²

9. května 285/24, Třebíč - Podklášteří

5 220 000 Kč

45 391 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 825 domů

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²
Prodaný  dům 155 m², pozemek 1432 m²

Prodaný dům 155 m², pozemek 1432 m²

Hnojník 111, Hnojník

4 490 000 Kč

28 968 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Janštová
Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST
Realitní makléř: Petra Janštová

Petra Janštová

4.9

Realitní kancelář: Bc. Petra Janštová REALITY PRORADOST

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²
Prodaný  dům 326 m², pozemek 311 m²

Prodaný dům 326 m², pozemek 311 m²

Dlouhá 235/12, Karlovy Vary - Stará Role

5 900 000 Kč

18 098 Kč/m2

Prodáno 22.4.2026

Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²
Prodaný  dům 250 m², pozemek 816 m²

Prodaný dům 250 m², pozemek 816 m²

Ke Koupališti 1319, Nový Bor

4 600 000 Kč

18 400 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²
Prodaný  dům 100 m², pozemek 203 m²

Prodaný dům 100 m², pozemek 203 m²

Moravská Huzová 107, Štěpánov

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²
Prodaný  dům 92 m², pozemek 3026 m²

Prodaný dům 92 m², pozemek 3026 m²

Jindice 18, Rašovice

2 990 000 Kč

32 500 Kč/m2

Prodáno 21.4.2026

Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²
Prodaný  dům 75 m², pozemek 760 m²

Prodaný dům 75 m², pozemek 760 m²

Dubnice 262, Dubnice

6 500 000 Kč

86 667 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1035 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1035 m²

Tisová 229, Kraslice

1 650 000 Kč

12 692 Kč/m2

Realitní makléř: Alexandr Tržecjak
Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus
Realitní makléř: Alexandr Tržecjak

Alexandr Tržecjak

4.9

Realitní kancelář: Dumrealit.cz Bonus

Prodáno 20.4.2026

Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²
Prodaný  dům 130 m², pozemek 1195 m²

Prodaný dům 130 m², pozemek 1195 m²

U Potoka 84, Ždírec nad Doubravou

5 290 000 Kč

4 200 000 Kč

32 308 Kč/m2

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²
Prodaný  dům 126 m², pozemek 1212 m²

Prodaný dům 126 m², pozemek 1212 m²

Přední Podskalí 466, Týn nad Vltavou

6 060 000 Kč

48 095 Kč/m2

123...193

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 11 825 domů