Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

98 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 15.4.2026

Prodaný  byt 3+1 59 m²Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²
Prodaný  byt 3+1 59 m²

Prodaný byt 3+1 59 m²

Běloveská 1775, Náchod

3 480 000 Kč

3 000 000 Kč

50 847 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 910 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 20.3.2026

Prodaný  byt 4+1 79 m²Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²
Prodaný  byt 4+1 79 m²

Prodaný byt 4+1 79 m²

U Váhy 1191, Kostelec nad Orlicí

4 250 000 Kč

53 797 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  byt 2+1 52 m²Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²
Prodaný  byt 2+1 52 m²

Prodaný byt 2+1 52 m²

Jiráskova 1070, Rychnov nad Kněžnou

3 650 000 Kč

70 192 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Šponar
Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar
Realitní makléř: Milan Šponar

Milan Šponar

4.9

Realitní kancelář: REALITY UO Milan Šponar

Prodáno 17.3.2026

Prodaný  byt 4+1 82 m²Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²
Prodaný  byt 4+1 82 m²

Prodaný byt 4+1 82 m²

Sladkovského 301, Dvůr Králové nad Labem

3 890 000 Kč

47 439 Kč/m2

Prodáno 12.3.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 804 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 804 m²

Nepolisy 212, Nepolisy

3 490 000 Kč

3 240 000 Kč

20 637 Kč/m2

Prodáno 10.3.2026

Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²
Prodaný  dům 111 m², pozemek 489 m²

Prodaný dům 111 m², pozemek 489 m²

Nová Skřeněř 8, Nový Bydžov

3 200 000 Kč

28 829 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Ing. Robert Svoboda

Ing. Robert Svoboda

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 110 m²Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²
Prodaný  dům 110 m²

Prodaný dům 110 m²

Tereziny Dary 10, Lískovice

3 499 000 Kč

31 809 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová

Prodáno 2.3.2026

Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²
Prodaný  dům 115 m², pozemek 737 m²

Prodaný dům 115 m², pozemek 737 m²

Horní Nová Ves 34, Lázně Bělohrad

3 600 000 Kč

3 000 000 Kč

26 087 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Krupka
Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP
Realitní makléř: Jiří Krupka

Jiří Krupka

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX COMMERCIAL GROUP

Prodáno 25.2.2026

Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²
Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²
Prodaná  chalupa 92 m², pozemek 2468 m²

Prodaná chalupa 92 m², pozemek 2468 m²

Deštné v Orlických horách 300, Deštné v Orlických horách

3 800 000 Kč

41 304 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²
Prodaný  dům 157 m², pozemek 402 m²

Prodaný dům 157 m², pozemek 402 m²

Vidochov 93, Vidochov

3 600 000 Kč

22 930 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Moravec
Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
Realitní makléř: Václav Moravec

Václav Moravec

5.0

Realitní kancelář: RE/MAX Infinity
123...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 910 nemovitostí