Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Královéhradecký kraj s cenou 5 mil. - 10 mil. Kč

5 mil. - 10 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

57 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 9.4.2026

Prodaný  byt 3+1 83 m²Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²
Prodaný  byt 3+1 83 m²

Prodaný byt 3+1 83 m²

Vysoká nad Labem 644, Vysoká nad Labem

6 500 000 Kč

78 313 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 558 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 23.3.2026

Prodaný  byt 1+1 65 m²Prodaný  byt 1+1 65 m²
Prodaný  byt 1+1 65 m²
Prodaný  byt 1+1 65 m²

Prodaný byt 1+1 65 m²

Vrchlického 943/3, Hradec Králové - Pražské Předměstí

6 000 000 Kč

92 308 Kč/m2

Prodáno 18.3.2026

Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²
Prodaný  dům 197 m², pozemek 200 m²

Prodaný dům 197 m², pozemek 200 m²

Svatopluka Čecha 510, Třebechovice pod Orebem

6 800 000 Kč

6 000 000 Kč

30 457 Kč/m2

Realitní makléř: Radmila Kalužná
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY
Realitní makléř: Radmila Kalužná

Radmila Kalužná

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY

Prodáno 17.3.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Prodaná zemědělská usedlost 112 m², pozemek 6600 m²

Hřibojedy 34, Hřibojedy

5 500 000 Kč

49 107 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²
Prodaný  dům 216 m², pozemek 2371 m²

Prodaný dům 216 m², pozemek 2371 m²

Hilmarova 97, Kopidlno

5 590 000 Kč

5 490 000 Kč

25 417 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chlubna
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Veronika Chlubna

Veronika Chlubna

Realitní kancelář: RE/MAX Partner

Prodáno 17.2.2026

Prodaný  byt 2+kk 46 m²Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²
Prodaný  byt 2+kk 46 m²

Prodaný byt 2+kk 46 m²

Špindlerův Mlýn 193, Špindlerův Mlýn

8 700 000 Kč

189 130 Kč/m2

Prodáno 12.2.2026

Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²
Prodaná  zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²

Prodaná zemědělská usedlost 954 m², pozemek 3078 m²

Heřmánkovice 23, Heřmánkovice

6 850 000 Kč

5 750 000 Kč

6 027 Kč/m2

Prodáno 3.2.2026

Prodaný  byt 2+1 71 m²Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²
Prodaný  byt 2+1 71 m²

Prodaný byt 2+1 71 m²

třída Edvarda Beneše 1556/20, Hradec Králové - Nový Hradec Králové

5 200 000 Kč

73 239 Kč/m2

Realitní makléř: Libor Kalkus
Realitní kancelář: KALKUS & CO.
Realitní makléř: Libor Kalkus

Libor Kalkus

Realitní kancelář: KALKUS & CO.

Prodáno 22.1.2026

Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²
Prodaný  dům 297 m², pozemek 1178 m²

Prodaný dům 297 m², pozemek 1178 m²

Probluz 69, Dolní Přím

5 500 000 Kč

18 519 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.

Prodáno 19.1.2026

Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²
Prodaný  dům 110 m², pozemek 1175 m²

Prodaný dům 110 m², pozemek 1175 m²

Bílý Újezd 56, Bílý Újezd

6 690 000 Kč

5 700 000 Kč

51 818 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
123...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 558 nemovitostí