Prodané nemovitosti

Prodané nemovitosti v kraji Liberecký kraj s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

Od 19. 5. 2024

262 nemovitostí

nejnovější

nejnovější

nejlevnější

nejdražší

Prodáno 17.4.2026

Prodaný  byt 2+1 54 m²Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²
Prodaný  byt 2+1 54 m²

Prodaný byt 2+1 54 m²

Studentská 1528, Turnov

4 079 000 Kč

75 537 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 403 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodáno 8.4.2026

Prodaný  byt 3+1 74 m²Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²
Prodaný  byt 3+1 74 m²

Prodaný byt 3+1 74 m²

Cvikovská 2874, Česká Lípa

3 120 000 Kč

42 162 Kč/m2

Prodáno 7.4.2026

Prodaný  byt 1+1 40 m²Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²
Prodaný  byt 1+1 40 m²

Prodaný byt 1+1 40 m²

Sametová 833/26, Liberec VI-Rochlice

4 100 000 Kč

102 500 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 4+1 78 m²Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²
Prodaný  byt 4+1 78 m²

Prodaný byt 4+1 78 m²

U Stadionu 92, Tanvald

4 200 000 Kč

4 100 000 Kč

52 564 Kč/m2

Prodáno 1.4.2026

Prodaný  byt 1+1 38 m²Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²
Prodaný  byt 1+1 38 m²

Prodaný byt 1+1 38 m²

Školní 1191, Frýdlant

2 300 000 Kč

60 526 Kč/m2

Prodáno 26.3.2026

Prodaný  byt 2+1 55 m²Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²
Prodaný  byt 2+1 55 m²

Prodaný byt 2+1 55 m²

Pražská 620, Doksy

3 150 000 Kč

2 800 000 Kč

50 909 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Ondřej Špaček

Ing. Ondřej Špaček

4.5

Realitní kancelář: euro reality.info

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 93 m²Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²
Prodaný  byt 3+1 93 m²

Prodaný byt 3+1 93 m²

Boženy Němcové 80/16, Liberec V-Kristiánov

6 900 000 Kč

4 800 000 Kč

51 613 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 76 m²Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²
Prodaný  byt 3+1 76 m²

Prodaný byt 3+1 76 m²

Sídliště, Cvikov II, Cvikov

2 350 000 Kč

30 921 Kč/m2

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 3+1 77 m²Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²
Prodaný  byt 3+1 77 m²

Prodaný byt 3+1 77 m²

Kuřívody 536, Ralsko

2 800 000 Kč

36 364 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Fischer
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Pavel Fischer

Pavel Fischer

3.8

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Prodáno 24.3.2026

Prodaný  byt 1+kk 18 m²Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²
Prodaný  byt 1+kk 18 m²

Prodaný byt 1+kk 18 m²

Školní 1191, Frýdlant

1 350 000 Kč

75 000 Kč/m2

123...27

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 403 nemovitostí